doblogoo

AEG SenseCook: Trouba s citem pro dokonalost

Electrolux

Publikováno: 29. 06. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

První rande, návštěva pracovních partnerů nebo večeře s celou rodinou: jsou chvíle, kdy večeře musí nejen skvěle probíhat, ale musí být také dokonale připravená. I doma můžete servírovat pokrmy, které předčí vaše očekávání. Třeba steak propečený přesně podle vaší chuti. Nebo raději šťavnatý filet z lososa? Díky teplotní sondě, kterou umístíte do středu připravovaného jídla, můžete troubě sdělit, jaké propečení preferujete, a ona ho zkrátka zajistí. Rare, medium nebo well done? Podle vaší chuti. Seznamte se s troubami, které vám rozumí.

 

Steak, ryby, bůček – Inovativní trouba AEG SenseCook připraví jakýkoli pokrm přesně dle vaší potřeby. Trouba totiž disponuje integrovanou teplotní sondou, kterou stačí zapíchnout do středu připravovaného jídla. S teplotní sondou už nebude žádný pokrm vysušený nebo nedopečený. Sonda dá troubě pokyn, aby se vypnula, když vnitřní teplota pokrmu dosáhne požadované úrovně. Prostřednictvím otočného knoflíku a TFT displejem můžete celý proces přípravy jídla řídit zcela přesně, aniž byste museli kdykoli v průběhu přípravy troubu otevřít.

Ale jaká je vlastně ideální teplota pro steak, který si chceme dát well done? Díky AEG SenseCook již nebudete muset před přípravou masa listovat kuchařkou nebo hledat rady na internetu. Jednoduše si vyberte kategorii potravin a trouba potřebovanou teplotu nastaví sama. Pokud teplotu budete chtít přesto ještě poupravit, můžete tak učinit prostřednictvím otočného knoflíku.

Rozsáhlé testování ukázalo, že spoustě spotřebitelů vadí nutnost se při vaření svým spotřebičům přizpůsobovat. „S teplotní sondou a inovativním ovládáním jsou veškeré možnosti přípravy pokrmů vloženy do rukou kuchaře,“ vysvětluje Pavel Voska, produktový manažer vestavných spotřebičů pro Kitchen společnosti Electrolux. „Díky inteligentní technologii, která nabízí flexibilní nastavení dle požadavků spotřebitelů, může každý dosáhnout při vaření ještě lepších a přesnějších výsledků,“ dodává. 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]