doblogoo

Nebyli jste v Riu? Přijeďte k nám!

Albixon

Publikováno: 01. 09. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu

 

 

Praha 1. září 2016 – Společnost ALBIXON, největší český výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, zve všechny zákazníky na bazénový festival, který proběhne na všech pobočkách ALBIXON ve dnech 19. – 24. září 2016. Všem návštěvníkům zde bude nabídnuta sleva 50 % vztahující se na skimmerové a přelivové bazény, všechna bazénová zastřešení a kompletní řadu vířivých van BRILIX®. Vyplňte dotazník na stránkách společnosti a poraďte se přímo s odborníkem. Navíc na pobočce v Praze, Pardubicích a Osově bude nejen pro vaše ratolesti připravený zábavný doprovodný program.

 

Bazénový festival je jedinečná příležitost pro všechny, kteří právě uvažují o koupi bazénu, zastřešení či vířivé vany. Od 19. do 24. září mají všichni zákazníci možnost získat 50% slevu na výrobky ALBIXON, a to na všech pobočkách společnosti ALBIXON. Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem festivalu, mají možnost vyplnit jednoduchý online formulář, který naleznou přímo na webových stránkách. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a pomůže jim s výběrem vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky.

Sleva se vztahuje na skimmerové a přelivové bazény ALBISTONE® a na modely zastřešení Klasik, Dallas, Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO, Monaco a Monaco Future. Festivalová sleva se dále vztahuje i na vířivky, a to na všechny modely řady BRILIX®.

Pro návštěvníky bude v bazénových centrech připraven bohatý doprovodný program, kde se můžete těšit mimo jiné na stánky s míchanými nápoji či brazilskou kávou. Pro děti i dospělé zde bude připravena spousta zábavy v podobě soutěží a her o ceny.

ALBIXON v tom naučí plavat každého!

Společnost ALBIXON se stala hlavním partnerem neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.*, a proto budete mít možnost v pátek a sobotu 23. – 24. září navštívit v bazénových centrech i jejich stánek.

 

*DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. – nezisková organizace, která pomáhá dětem a mladým lidem zejména v posledních letech pobytu v dětských domovech, při jeho opuštění a v začátcích jejich samostatného života.

 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]