doblogoo

Nízké zastřešení ALBIXON se stalo hitem letošní sezóny

Albixon

Publikováno: 20. 07. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Období, kdy si můžeme skočit do osvěžujícího bazénu na vlastní zahradě, milujeme všichni. Díky tipům společnosti ALBIXON si ho teď navíc můžete prodloužit a bazén si užívat i poté, co prázdniny skončí. Pomocníkem, který vám koupací sezónu prodlouží, je bazénové zastřešení.

 

Bazénové zastřešení si získává čím dál tím větší oblibu, protože je nejen designové, ale hlavně praktické. Vybírat můžete z několika variant. Za poslední dobu se nejoblíbenějšími stala nízká zastřešení, která perfektně splňují svůj účel, ale přitom nezmění vzhled vaší zahrady a decentně ji doladí.

Nejnižším zastřešením v nabídce ALBIXON je Casablanca Infinity Evo, jejíž nenápadné a designové řešení si oblíbí každý. Tento typ zastřešení se vyrábí již od výšky 23 cm a je dostupný ve více než 60 barvách a dekorech. Casablanca Infinity Evo se vyznačuje extrémně odolnou konstrukcí z masivních hliníkových profilů s luxusní povrchovou úpravou. Výplň z organického skla zajišťuje ochranu před UV zářením a vysoký stupeň tepelné izolace. Díky použití nejmodernějších kolejí AIR je možné celé zastřešení posouvat i jediným prstem. Vybírat můžete z typizovaných rozměrů, ALBIXON ale vyrábí také verze zcela na míru.

Absolutní novinkou v oblasti nízkých zastřešení je GLASS, které půjde do prodeje v první polovině příštího roku. GLASS se vymyká ve všech ohledech  tvarem, použitými materiály a také výrobními technologiemi, inspirovanými automobilovým a leteckým průmyslem. Navíc nabízí dokonalý komfort díky dálkovému ovládání a maximální automatizaci. Zastřešení GLASS, to je elegance, která našla jméno.

Na to, jak vypadá a funguje zastřešení GLASS, se můžete podívat v tomto videu.

Pokud ještě stále váháte, přečtěte si několik důvodů, proč si pořídit zastřešení společnosti ALBIXON:

  • Zajišťuje vyšší bezpečí dětí a domácích mazlíčků.
  • Umožňuje koupání i za nepříznivého počasí.
  • Zvyšuje teplotu vody v průměru o 10 °C.
  • Prodlužuje délku koupací sezóny.
  • Chrání bazén před vnějšími vlivy.
  • Snižuje náklady na údržbu bazénu.
  • Šetří náklady na vytápění bazénu.
  • ALBIXON dokáže vytvořit originální a unikátní kus přímo pro vás.
  • Různě typizované varianty představují finančně výhodnější řešení. 

 

 

 
 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]