doblogoo

AEG odměňuje své zákazníky prodlouženými zárukami

Electrolux

Publikováno: 12. 08. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Tisknout zprávu

 

 

Jako poděkování svým zákazníkům přichází značka AEG od 1. 7. 2016 s certifikátem, který prokazuje, že byla zákazníkovi poskytnuta tzv. prodloužená záruka. Jedná se o tři typy prodloužených záruk, kdy se ke standardním dvěma rokům záruční doby jako bonus přidávají další tři roky / osm let, popř. je záruka doživotní. AEG tak chce dát najevo, že si velice váží toho, že si zákazník spotřebič značky AEG koupí, proto mu chce zajistit ten nejlepší servis.

 

 

Prodloužená pětiletá (2 + 3 roky) záruka se vztahuje na jakýkoli produkt AEG zakoupený v období od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2017.

Prodloužená desetiletá (2 + 8 roků) záruka je smluvní zárukou na motor domácího spotřebiče AEG a spočívá v prodloužení dvouleté smluvní záruky (která vyplývá z platných Záručních podmínek společnosti ELECTROLUX, s.r.o.) o další, bezprostředně navazující osmiletou smluvní záruku týkající se však již jen motoru spotřebiče, specifikovanou těmito PPZ, a poskytovanou na dobu životnosti zakoupeného spotřebiče AEG jako celku. Akce s desetiletou prodlouženou zárukou platí pro produkty zakoupené v období od 1. 7. 2016 a je platná do odvolání. Prodloužená záruka se tedy vztahuje na invertorový motor, který obsahují spotřebiče z produktových skupin volně stojící pračky AEG, vestavné pračky AEG, sušičky AEG, volně stojící myčky AEG, vestavné myčky AEG a digestoře AEG.

Doživotní záruka je pak poskytována zákazníkům, kteří si zakoupili pračku AEG s motorem typu ÖKO-invertor v době od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2017. Doživotní záruku lze poskytnout jen na vybrané modely praček AEG s motorem typu ÖKO-invertor z modelových řad: 7000 series, 8000 series a 9000 series a stejně jako u desetileté prodloužené záruky se navýšená záruční doba vztahuje pouze na motor produktu.

Pro možnost uplatnění všech těchto prodloužených záruk je třeba se řádně a na základě správných, úplných a pravdivých údajů jako uživatelé zaregistrovat na webové stránce www.aeg.cz/prodlouzenezaruky nejpozději do tří měsíců od zakoupení produktu. Na základě této registrace pak obdržíte CERTIFIKÁT PRODLOUŽENÉ / DOŽIVOTNÍ ZÁRUKY.

V rámci poskytnuté prodloužené záruky má spotřebitel právo pouze na bezplatnou záruční opravu opravitelných vad motoru domácího spotřebiče AEG, které se vyskytnou v jejím průběhu. Reklamovat a uplatnit toto své právo musí spotřebitel vždy neprodleně po zjištění vady v nejbližším autorizovaném servisním středisku.

Aktuální seznam autorizovaných servisních středisek je obsažen na webové stránce http://servicepartners.elux.cz.

Jakékoli bližší informace o prodloužené záruce nebo o PPZ poskytnou:

(a) zákaznické centrum společnosti ELECTROLUX, s.r.o., a to buď na telefonu: 261 302 261, nebo na e-mailové adrese: info@electrolux.cz či

(b) bezplatná telefonní INFOLINKA společnosti 800 302 111.

 

 

* Platí pro tyto modely: pračky L6FBG68SC, L7FBE68SC, L8FEC49SC a sušičky T8DEG48SC, T8DBE48SC, T8DEC49SC.

 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]