doblogoo

Barevný pořádek doma i na zahradě

Pilot

Publikováno: 30. 04. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Venku panuje krásné počasí a s ním nastává čas na nastolení pořádku na zahrádkách a balkonech. Abychom během uklízení kůlny a zahradních domků nenadělali paseku, je potřeba si vše pečlivě popsat a označit. S permanentními popisovači Pilot to půjde hravě a nápisy vydrží věky.

 

Pokud chcete, aby pořádek v kůlně nebo kumbálu vydržel celý rok, je nutné si vše popsat. Permanentní popisovač Pilot 100 a 400 (cena za sadu 3 kusů 92 Kč) s tenkým kulatým nebo širokým zkoseným hrotem zvládne popsat všechny povrchy od plastu přes porcelán, sklo až po kov.

Díky vyspělé technologii inkoustu vydrží až 24 hodin bez víčka, a přitom nevyschne. Stále si tak udrží plnou stopu psaní. Permanentní popisovač Pilot navíc zvládne také velké teplotní výkyvy a odolá vodě i světlu. Můžete si vybrat ze čtyř praktických barev – modré, červené, černé a zelené.

Pokud jste milovníky domácích bylinek, vytvořte si jednoduché vkusné zápichy. K tomu poslouží dekorační popisovač Pilot Pintor (cena od 69 Kč), dostupný v neuvěřitelných 24 pestrých odstínech a čtyřech šířkách stopy – extra tenká, tenká, střední a široká.

Pilot Pintor je připraven pro veškeré vaše dekorování, zdobení a tvoření. Papír, dřevo, sklo, keramika, plast, kov či tkanina. Pintor ozdobí všechny materiály, dokonce i porézní a tmavé povrchy. Neváhejte kombinovat barvy v nekonečném množství odstínů. Stopa bude zanechána všude, kde chcete. Jeho stopa není permanentní, ale přelakováním bezbarvým lakem či fixací teplem permanentní stopy docílíte. Přesvědčte se, že s popisovači od Pilotu budete mít v domácnosti barevný pořádek.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Permanent Marker (92 Kč/sada) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Permanent Marker (92 Kč/sada) www.pilotpen.cz
Pilot Permanent Marker (92 kč/sada) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Super Color (38 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Permanent Marker (92 Kč/sada) www.pilotpen.cz
Pilot Permanent Marker (92 Kč/sada) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]