doblogoo

Barevný pořádek na stole, v bylinkách i nářadí

Pilot

Publikováno: 15. 03. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Také se už nemůžete dočkat, až po vlekoucích se chladných dnech vyrazíte na chalupu a začnete něco kutit? Teplé jarní paprsky probudí k životu nejen přírodu, ale i nás. Najednou máme chuť vysázet si čerstvé bylinky a v dílně si zřídit pořádek na stole i v nářadí. Abychom s nově nabranou energií nenadělali víc nepořádku než pořádku, všechno si raději hned popisujme a značme. S permanentními popisovači Pilot to bude hračka! 

 

Po zimě začínáme probírat nepotřebné věci, pouštíme se do nových aktivit i úklidu doma a na zahradě. Jestli chcete, aby vám pořádek a přehled vydržel delší dobu, dáme vám dobrou radu. Přebrané krabice, nově založené sešity i pracně přerovnané šroubky si nezapomeňte pečlivě popisovat a značit, ať pak víte, kam rychle šáhnout, až bude potřeba.

S jakým popisovačem ale popíšete plast, karton, dřevo i kov? Permanentní popisovače Pilot s označením 100 a 400 zvládnou všechny povrchy a teplotní výkyvy, odolávají světlu, a dokonce také vodě. Díky vyspělé technologii inkoustu vydrží až 24 hodin bez víčka a přitom si stále uchovávají plnou stopu psaní. Můžete si vybrat ze čtyř nejpoužívanějších barev (černé, modré, zelené a červené) a dvou typů. Permantní popisovač 100 s jemným kulatým hrotem (šířka stopy 1 mm) je stejně výkonný a otěruodolný jako permanentní popisovač 400 se zkoseným hrotem (šířka stopy 1–4 mm). Jejich lehká těla obepíná na dotek příjemná fólie a hroty chrání pevné víčko, inspirované tradičním japonským bubínkem Taiko. Popisovače neobsahují ani toluen, ani xylen a jsou téměř bez zápachu. I proto je s nimi radost pracovat. A po práci je uzavřete víčkem a bezstarostně uložte ať již do zásuvky nebo stojánku na stole. Protože tyto popisovače jen tak nevyschnou! 

Kromě úklidu si občas chceme jen hrát a tvořit. S Pilot Super Color popisovačem můžete napsat či nakreslit originální přáníčka, ozdobit si plastové nádobky, skleničky i vázy nebo opatřit štítkem první zavařeniny a osvěžující pečené čaje. Vybírat můžete z bílé, zlaté a stříbrné barvy, od velmi tenkého hrotu přes střední až po extra široký podle potřeby.

Malý tip: Lze je využít i na drobné opravy barevných plošek, např. obuvi.

Čekání na jaro můžete urychlit vytvořením „zeleného“ domova. Vysaďte si osvědčené i dosud nepoznané bylinky, které provoní váš domov. Opět si nezapomeňte jednotlivé druhy označit, ať se v nich pak ve spěchu neztratíte. V tom vám pomůžou nové pigmentové popisovače Pilot Pintor, které jsou dostupné v 24 pestrých odstínech. Zvládnou popsat každý povrch, dokonce tmavé květináče nebo porézní povrchy. Jejich zvláštností či spíše výhodou je, že inkoust je na vodní bázi, a proto na různých površích funguje rozdílně.

S popisovači Pilot zjistíte, že i úklid může být zábava. Díky jejich vyspělé technologii inkoustu se nemusíte bát, že by vám popisky někdy zmizely. Určitě pak oceníte ušetřený čas a nervy při hledání správných ingrediencí i kutilských potřeb. 

 

Více informací a inspirace najdete na www.pilotpen.cz 

 

 
 
 
Pilot Super Color
 
Pilot Permanent Marker
 
Pilot Permanent Marker
 
Pilot Permanent Marker
 
Pilot Pintor
 
Pilot Permanent Marker
 
Pilot Permanent Marker
 
 
Pilot Pintor
 
 
Pilot Super ColorPilot Permanent MarkerPilot Permanent MarkerPilot Permanent MarkerPilot PintorPilot Permanent MarkerPilot Permanent MarkerPilot Pintor
Video
 
Pilot Permanent Marker
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995.Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]