doblogoo

Barevný pořádek na stole, v bylinkách i nářadí

Pilot

Publikováno: 15. 03. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Také se už nemůžete dočkat, až po vlekoucích se chladných dnech vyrazíte na chalupu a začnete něco kutit? Teplé jarní paprsky probudí k životu nejen přírodu, ale i nás. Najednou máme chuť vysázet si čerstvé bylinky a v dílně si zřídit pořádek na stole i v nářadí. Abychom s nově nabranou energií nenadělali víc nepořádku než pořádku, všechno si raději hned popisujme a značme. S permanentními popisovači Pilot to bude hračka! 

 

Po zimě začínáme probírat nepotřebné věci, pouštíme se do nových aktivit i úklidu doma a na zahradě. Jestli chcete, aby vám pořádek a přehled vydržel delší dobu, dáme vám dobrou radu. Přebrané krabice, nově založené sešity i pracně přerovnané šroubky si nezapomeňte pečlivě popisovat a značit, ať pak víte, kam rychle šáhnout, až bude potřeba.

S jakým popisovačem ale popíšete plast, karton, dřevo i kov? Permanentní popisovače Pilot s označením 100 a 400 zvládnou všechny povrchy a teplotní výkyvy, odolávají světlu, a dokonce také vodě. Díky vyspělé technologii inkoustu vydrží až 24 hodin bez víčka a přitom si stále uchovávají plnou stopu psaní. Můžete si vybrat ze čtyř nejpoužívanějších barev (černé, modré, zelené a červené) a dvou typů. Permantní popisovač 100 s jemným kulatým hrotem (šířka stopy 1 mm) je stejně výkonný a otěruodolný jako permanentní popisovač 400 se zkoseným hrotem (šířka stopy 1–4 mm). Jejich lehká těla obepíná na dotek příjemná fólie a hroty chrání pevné víčko, inspirované tradičním japonským bubínkem Taiko. Popisovače neobsahují ani toluen, ani xylen a jsou téměř bez zápachu. I proto je s nimi radost pracovat. A po práci je uzavřete víčkem a bezstarostně uložte ať již do zásuvky nebo stojánku na stole. Protože tyto popisovače jen tak nevyschnou! 

Kromě úklidu si občas chceme jen hrát a tvořit. S Pilot Super Color popisovačem můžete napsat či nakreslit originální přáníčka, ozdobit si plastové nádobky, skleničky i vázy nebo opatřit štítkem první zavařeniny a osvěžující pečené čaje. Vybírat můžete z bílé, zlaté a stříbrné barvy, od velmi tenkého hrotu přes střední až po extra široký podle potřeby.

Malý tip: Lze je využít i na drobné opravy barevných plošek, např. obuvi.

Čekání na jaro můžete urychlit vytvořením „zeleného“ domova. Vysaďte si osvědčené i dosud nepoznané bylinky, které provoní váš domov. Opět si nezapomeňte jednotlivé druhy označit, ať se v nich pak ve spěchu neztratíte. V tom vám pomůžou nové pigmentové popisovače Pilot Pintor, které jsou dostupné v 24 pestrých odstínech. Zvládnou popsat každý povrch, dokonce tmavé květináče nebo porézní povrchy. Jejich zvláštností či spíše výhodou je, že inkoust je na vodní bázi, a proto na různých površích funguje rozdílně.

S popisovači Pilot zjistíte, že i úklid může být zábava. Díky jejich vyspělé technologii inkoustu se nemusíte bát, že by vám popisky někdy zmizely. Určitě pak oceníte ušetřený čas a nervy při hledání správných ingrediencí i kutilských potřeb. 

 

Více informací a inspirace najdete na www.pilotpen.cz 

 

 
Video
 
Pilot Permanent Marker
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
DIY hračky pro malé i velké
 

DIY hračky pro malé i velké

Balakryl

Publikováno: 13. 02. 2020

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]