doblogoo

Bloggerky, které inspirují

Electrolux

Publikováno: 16. 09. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Electrolux oslovil čtyřku nejvlivnějších světových food bloggerek, aby ukázaly, jak vidí téma „Delicious Change“ letošní soutěže Electrolux Ideas Lab ony. Měly se nad tématem zamyslet a sdílet své myšlenky, tipy a nápady, jak inspirovat lidi k přípravě domácích jídel zdravější a udržitelnou cestou a také proč je pro ně jídlo připravené doma důležité. Všechny přišly s něčím originálním, každá nafotila dokonalé fotky  jídla a přidala recept.

 

 

Čtyřmi bloggerkami, které nás inspirovali, jsou:

1.     Bettan Belen www.inthemakingbybelen.com,

2.     Madeline Lu z www.madelinelu.com,

3.     Elizabeth Kirby z www.localmilkblog.com,

4.     Paola Holthausen www.cravingsinamsterdam.com.

Bloggerky přišly se spoustou nápadů a receptů, např. na polévky, chléb, smoothie, kaši, čokoládové tyčinky, zmrzliny či jedlé květiny. Všechny fotky a recepty budou od září ke zhlédnutí na jejich blozích a sociálních sítích. Neváhejte fotky či recepty sdílet i na svých sociálních sítích a blozích a podpořte je.

Veškerý obsah je určen pouze pro účely soutěže Electrolux Ideas Lab.

Bloggerky, které nás inspirují a kde je najít:

Bettan Belen, @bettanbelen, https://www.instagram.com/bettanbelen

Madeline Lu, @lumadeline, https://www.instagram.com/lumadeline

Elizabeth Kirby, @local_milk, https://www.instagram.com/local_milk

Paola Holthausen, @cravingsinamsterdam, https://www.instagram.com/cravingsinamsterdam

 

 

Více detailů k soutěži, jejímu průběhu, rozhodujícím kritériím a cenám je zveřejněno na stránce www.electroluxideaslab.com

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]