doblogoo

Chcete se ještě letos koupat ve vlastním bazénu? Přijeďte na bazénový festival ALBIXON!

Albixon

Publikováno: 27. 03. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost ALBIXON, největší český výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, zve všechny zákazníky na již tradiční bazénový festival, který proběhne na všech pobočkách ALBIXON ve dnech 6. 4.–8. 4. 2017. Všem návštěvníkům zde budou nabídnuty skimmerové a přelivové bazény, všechna bazénová zastřešení a kompletní řada vířivých van BRILIX® za mimořádné ceny. Navíc na vás i vaše děti bude v bazénových centrech v Praze, Pardubicích, Českých Budějovicích a Osově čekat bohatý doprovodný program.

 

Bazénový festival je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří právě uvažují o koupi bazénu, zastřešení či vířivé vany. Dubnový termín festivalu je navíc poslední šancí k tomu, abyste se mohli ještě letos koupat ve vlastním bazénu! Všichni zákazníci mají také možnost získat slevy na výrobky ALBIXON, a to na všech pobočkách společnosti ALBIXON. Zvýhodněné ceny se vztahují na skimmerové a přelivové bazény ALBISTONE®, a to i na novinku ALBISTONE G2 8 mm. Tyto bazény nové generace představují inovativní a zatím také celosvětově jedinečné řešení bazénů s instalací v zemi, které využívá polystyrenového ztraceného bednění, podobně jako některé nízkoenergetické nebo pasivní domy. Stavební příprava pro bazén je díky systému G2 hračka. 

Pokud jako zdroj vyhřívání vody v bazénu navíc zvolíte tepelné čerpadlo, nemusíte se ani v budoucnosti obávat cen energií a váš bazén už bude opravdu téměř „pasivní“. Další příslušenství, jehož pořízení byste měli zvažovat rovnou při nákupu bazénu, je např. vysavač, který je vhodný pro snadnou údržbu bazénu. K zachování teploty vody v bazénu do značné míry přispívá i jeho vhodné zastřešení, proto se sleva vztahuje i na modely zastřešení Klasik, Dallas, Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO, Monaco a Monaco Future. Festivalová sleva se dále vztahuje i na vířivky, a to na všechny modely řady BRILIX®. 

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem festivalu, mají možnost vyplnit jednoduchý online formulář, který naleznou přímo na webových stránkách. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a pomůže jim s výběrem vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky.

Doprovodný program se tentokrát ponese v duchu Hollywoodu, slavných hvězd a retra.

 

 
 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
DIY hračky pro malé i velké
 

DIY hračky pro malé i velké

Balakryl

Publikováno: 13. 02. 2020

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]