doblogoo

CLIMAX rozšiřuje výrobu

Climax

Publikováno: 13. 06. 2016
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Největší český producent stínicí techniky - společnost CLIMAX rozšiřuje své výrobní a skladovací kapacity ve Vsetíně. V zcela nových výrobních prostorách, které se nachází ve Vsetíně - Jasenicích, o celkové ploše 2 300 m2 se vedle kloubových a kazetových markýz nově vyrábí také pergoly a svislé fasádní látkové clony. Investice ve výši 14,5 milionů korun zahrnuje vedle rozšíření prostor také pořízení nejnovějších technologických zařízení.

 

V nových prostorech firma provedla rozsáhlou rekonstrukci a byl zde instalován nový mostový jeřáb. Během měsíce května bude ještě uvedena do provozu svařovačka látek, šicí stroj a jednoosá řezačka látek. Z celkových 2 300 m2 je 1 200 m2 určených pro výrobu a 1 100 m2 pro sklady. Součástí nových prostor je také rozsáhlý krytý venkovní sklad.

Po odstěhování výroby markýz původní z haly se výrazně zvýší výrobní a skladovací plochy pro zbylé výroby - sítě proti hmyzu, venkovní rolety a vnitřní látkové rolety. Jejich výrobní kapacita tak vzroste na 1 200 ks sítí proti hmyzu denně a 250 ks látkových rolet denně.

A dodává: „Fasádní látkové clony představují moderní alternativu k venkovním žaluziím nebo roletám. Jejich výhodou je jednoduchost konstrukce a snadná montáž boxu.“

Už v průběhu února proběhla instalace moderního strojního zařízení na automatickou výrobu pancířů venkovních rolet. Důvodem nákupu bylo zlepšení kvality a produktivity, které má přímý vliv na spolehlivost a rychlost dodávek. 

 

 
Video
 
Výrobní prostory ve Vsetíně
 
 
 

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Zaměstnává přes 500 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. Výroba, sídlo společnosti a vlastní vývojové centrum se nachází ve Vsetíně. Více než polovina všech výrobků směřuje na export do zemí západní Evropy. CLIMAX vyrábí venkovní žaluzie a rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění, pergoly, sítě proti hmyzu a vnitřní žaluzie.  

www.climax.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]