doblogoo

CustomFlex: Tetris ve vaší chladničce

Electrolux

Publikováno: 30. 06. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Pamatujete si hru tetris? Výběr předmětu i směru, jednoduché ovládání a několik variací. Tetris není hrou minulosti. Napadlo by vás však, že ho můžete hrát i v kuchyni? Nyní vám ke hře poslouží dveře chladničky. Systém flexibilního uspořádání CustomFlex® nové chladničky z řady AEG Mastery totiž nabízí naprostou volnost při ukládání potravin.

 

Uskladňování a vyjímání surovin z chladničky se díky technologii CustomFlex® stane opravdovou zábavou. Praktický skladovací systém ve dvířkách chladničky umožňuje uspořádání poliček, příchytek a nádob libovolným způsobem. Dveře chladicího prostoru jsou vybaveny drážkami, které umožňují přemístění polic na základě individuálních požadavků a přání.

 

Doprava, doleva, nahoru či dolů – nyní můžete přesouvat a přemisťovat, dokud vás to nepřestane bavit. Díky důmyslnému systému CustomFlex® bude vnitřní prostor chladničky vypadat přesně tak, jak si ho sami vytvoříte. Možnosti jsou neomezené; záleží jen na vás, zda potraviny uspořádáte podle typu, sezóny, barvy nebo frekvence používání. Fantazii se meze nekladou, tak proč se do toho nepustit hned? Ukažte členům rodiny i hostům svou originalitu a pohrajte si. Věřte, že tím nakazíte i ostatní, kteří si to rádi vyzkouší. Riskujete pouze to, že při dalším otevření chladničky budou vaše potraviny uložené opět jinak.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]