doblogoo

Dárky jedním tahem

Pilot

Publikováno: 26. 09. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Pero je skvělý vánoční dárek. Hodí se každému, protože dříve či později si všichni potřebujeme zapsat pár poznámek, podepsat se nebo třeba vyluštit křížovku. Někdo používá pro každodenní poznámky plnicí pero nebo tužku, pro jiného je představa běžného psaní s čímkoliv jiným než kuličkovým perem nebo rollerem nepředstavitelná. Jaké pero vybrat pod stromeček? 

 

Pro výjimečnou ženu výjimečný dárek

Kolekce psacích potřeb Pilot MR upoutá na první pohled. Vybrat si můžete ze dvou designových variant: Pilot MR Retro Pop (cena od 421 Kč) je již podle svého jména inspirovaná retro prvky; předlohou elegantní siluety pera Pilot MR Animal (cena od 421 Kč) je pak svět zvířat a divoké přírody. Obě varianty koupíte jako plnicí pero, kuličkové nebo roller.

Od papíru k dotykové obrazovce jedním pohybem

Poznámkový blok, nebo tablet? S ikonickým rollerem Pilot G-2 Pen Stylus (110 Kč) jednoduše propojíte online i offline svět doslova jedním tahem. Roller má totiž na svém konci stylus.

Pro milovníky kaligrafie

Umění krasopisu – kaligrafie – je hitem posledních let. Ručně psaná přání i svatební oznámení snadno vykouzlíte plnicím kaligrafickým perem Pilot Parallel Pen (350 Kč). Pero je určené jak úplným začátečníkům, tak i zkušeným profesionálům.

I maličkost potěší

Ženy dbají na detail a rády si užívají sofistikovanost. Gelový roller Pilot G-2 Victoria (56 Kč) osloví každou maminku, která miluje skutečnou eleganci. Navíc díky svému stiskacímu mechanismu je pero k psaní připraveno pouhým jedním stisknutím.

Dětem do školy

Dopřejte školákům radost z psaní rukou. Světoznámá gumovací pera Pilot FriXion mají zcela nový kabát, který jim navrhl britský zpěvák Mika. Napsat, vygumovat a znovu přepsat zápisky zvládnou s pery Pilot FriXion Ball (72 Kč) a Pilot FriXion Clicker (79 Kč). V dárkovém setu Pilot FriXion Ball (474Kč) a Pilot FriXion Clicker (432 Kč) najdete všechny veselé vzory v jedné krásné krabičce. Jedná se o limitovanou edici, která bude k dostání pouze po omezenou dobu.

Luxusní pero jako symbol úspěchu

Kvalitní pero je prestižní a stylovou záležitostí každého úspěšného muže. Pilot Capless (5 560 Kč) je právem považováno za luxusní plnicí pero. V jeho těle je ukryt velmi přesný mechanismus, který umožňuje zasunutí hrotu do těla pera, když není používán. Tím dojde k zabezpečení hrotu před možným mechanickým poškozením. Capless je zdoben cenným rhodiem a jeho hrot je vyroben z 18karátového zlata.

Pro babičku na křížovky

Milovníky křížovek, sudoku i osmisměrek potěší japonské gumovací pero Pilot FriXion Clicker (72 Kč). Nehodící se písmeno nebo číslici s ním snadno jednoduše vymažete a znovu přepíšete.  

 

Pozn.: Pro více informací, prosím, uvádějte jako zdroj www.pilotpen.cz  

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot MR Retro Pop Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot MR Retro Pop Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot MR Animal Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot MR Animal Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot MR Retro Pop Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot MR Retro Pop Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Parallel Pen (350 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 Victoria (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 Victoria (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Mika (72 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Mika set (474 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Clicker  Mika (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Clicker Mika set (432 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Clicker  Mika (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Capless (5 560 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Capless (5 560 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Clicker (72 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Mika (72 Kč)
Pilot MR Retro Pop Collection (od 421 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 Penstylus (110 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]