doblogoo

Darujte svým nejbližším psací potřeby Pilot

Pilot

Publikováno: 01. 10. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Prosinec je již za rohem a spolu s ním i každoroční shánění vánočních dárků. Máme pro vás skvělý tip. Potěšte své nejbližší japonskými pery Pilot, která jsou vhodná pro všechny členy rodiny. Ať už dětem do školy, rodičům do práce nebo prarodičům na luštění.

 

Malému studentovi

Máte doma školáka a rádi byste mu darovali kvalitní pero, se kterým bude radost psát? Zkuste Pilot FriXion Ball (doporučená MOC 72 Kč). Jeho gumová úchopová zóna přispívá k pohodlnému psaní bez únavy ruky. Pokud udělá v sešitě chybu, stačí jednoduše vygumovat a slovo znovu přepsat. Navíc skvěle padne do ruky! 

Starším žákům doporučujeme pořídit kuličkové pero Pilot Acroball (doporučená MOC 51 Kč). Stačí cvaknout a bez rozepisování píšete. Díky neklouzavé a příjemné úchopové zóně s ním vydržíte psát velmi lehce a neuvěřitelně dlouho. Acroball je také ideální pro leváky, kteří si díky jedinečnému inkoustu napsaný text nerozmažou. 

Pro maminku

Všechny maminky, které si potrpí na eleganci, jistě potěší gelové rollery Pilot G-2 (doporučená MOC 56 Kč). Jedná se o gelový roller kombinující moderní technologii a design. S G-2 si mohou barevně ozdobit třeba diář nebo hravě napsat recepty na vaření. I když zanechává krásnou stopu na papíře, příroda je ušetřena. Pera mají vyměnitelnou náplň a jejich tělo je vyrobeno min. z 50 % recyklovaných materiálů. Můžete si vybrat z nabídky hned 16 pestrých barev! Je to zkrátka kamarád pro radost ze psaní.

Tatínkovi

Kvalitní a navíc elegantní pero ocení na pracovních schůzkách každý muž. Pořiďte tomu svému plnicí pero Pilot MR Retro Pop (doporučená MOC 649 Kč). Díky pestrému designu je Pilot MR jako radostná píseň. Píše život jako šťastný příběh a naladí vás na dobrou náladu. Muži tak jednoduše podepíší smlouvu či jiný oficiální dokument. Zároveň je zaručen vynikající komfort při psaní.

Babičce a dědečkovi

Smažte dogma, že gumovací pera patří pouze do rukou školáků a studentů. Tuto chytrou technologii lze využít v každém věku za každým účelem. Pořiďte svým prarodičům Pilot FriXion Ball Clicker (doporučená MOC 79 Kč). Pero se stiskacím mechanismem, díky kterému se už nikdy neztratí žádné víčko! Je ideálním pomocníkem na volné chvíle pro luštění křížovek, sudoku či osmisměrek. FriXion Ball Clicker je gumovací, takže každou chybu lze lehce vymazat a znovu přepsat. Gumovací pera mají vyměnitelnou náplň, a tak je můžete používat velmi dlouhou dobu a šetříte tím přírodu.

Tip na vánoční tvoření

Použijte k popisování vánočních dárků dekorační popisovač Pilot Pintor (doporučená MOC 69 Kč). Je dostupný v neuvěřitelných 24 pestrých odstínech a ve 4 šířkách stopy. Můžete tak vašim dárkům dodat svěžest a lesk. Neváhejte kombinovat barvy v nekonečném množství odstínů. Pintor navíc popíše a ozdobí téměř všechny materiály od papíru přes sklo, dřevo, tkaninu až po kov.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor(69 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot MR Retro Pen (649 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball (72 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Acroball (51 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Pintor (69 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]