doblogoo

Do školní tělocvičny i doma na chodbu – BONDEX Floor Varnish. Jednosložkový polyuretanový podlahový lak na všechny druhy dřeva

Bondex

Publikováno: 01. 08. 2018
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Bondex Floor Varnish vytváří velmi tvrdý povrch, odolný proti mastnotě a poškrábání, proto je vhodný do prostorů s intenzivním provozem, jako jsou tělocvičny či jiná sportoviště, ale i frekventované chodby, obývací a dětské pokoje. Navíc má protiskluzový atest.

 

Hodně využívané dřevěné podlahy velmi trpí a jejich údržba není jednoduchá, tedy pokud nezvolíte správný nátěr. Ten by měl nejen chránit krásu dřeva a usnadňovat údržbu, ale také poskytovat dostatečnou ochranu před opotřebením a uklouznutím. Bondex Floor Varnish tyto tři podmínky splňuje, navíc se s ním díky jeho vodou ředitelné receptuře snadno pracuje a schne jen 3 hodiny. Novou tělocvičnu nebo chodbu tak můžete mít do večera jako novou.

Bondex Floor Varnish zdůrazňuje moderní vzhled dřeva a vytváří na něm tvrdý průhledný povrch odolný proti mastnotě i poškrábání. Následná údržba takto ošetřené podlahy spočívá jen v nenáročném úklidu pomocí běžně dostupných čisticích prostředků.

Kromě protiskluzového atestu (podle ČSN EN 13036-4) splňuje interiérový lak Bondex Floor Varnish požadavky ČSN 73 4130 Schodiště a šikmé rampy, ČSN 74 4505 Podlahy a ČSN EN 14904 Povrchy pro sportoviště – Halové povrchy pro víceúčelové použití.

Další technické údaje:

-       vzhled: transparentní s matným povrchem a transparentní s pololesklým povrchem

-       vydatnost: 8–10 m2/l

-       velikost balení: 0,75 a 5 l

 

 

 
 
 
 
Před 1. vrstvou
 
1. vrstva
 
Po 1. vrstvě
 
2. vrstva
 
2. vrstva
 
2. vrstva
 
Po 2. vrstvě
 
Po 2. vrstvě
 
Po 2. vrstvě
 
 
Před 1. vrstvou1. vrstvaPo 1. vrstvě2. vrstva2. vrstva2. vrstvaPo 2. vrstvěPo 2. vrstvěPo 2. vrstvě
 
 

BONDEX představuje více než stoletou skandinávskou zkušenost v oblasti ochrany a ošetření dřeva. Kromě lazur se pod značkou Bondex prodávají také oleje, vosky, laky a další přípravky pro ošetření dřeva, například odstraňovače starých nátěrů nebo čisticí prostředky na zašedlé dřevo. Jedná se o prémiovou značku, která je synonymem kvality, jednoduché aplikace a trvanlivosti.

www.bondex.cz

 

 

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]