doblogoo

Dobrá zpráva nejen pro vegany

Spak

Publikováno: 16. 02. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Stravujete se striktně vegetariánsky či vegansky? Nebo prostě jen rádi v kuchyni experimentujete? Zkuste si pohrát s lahodnými chutěmi veganských dressingů SPAK. Výborně si pochutnáte a zpestříte zaběhnutý jídelníček. Pět různých chutí vás zavede do voňavého světa bylinek, vybrané zeleniny a ovoce – Vegan Dressing Bazalka, Tisíc ostrovů, Zahradní bylinky, Dýňový olej a Mango. Vše v praktickém balení 200 ml.

 

Způsobům servírování se meze nekladou! Ať už se rozhodnete dressingy servírovat k masu nebo zelenině, buďte si jisti, že tím vaše menu získá novou dimenzi a hosté vám složí poklonu.

Všechny veganské dressingy SPAK se vyrábí v Česku z pečlivě zvolených surovin od kvalitních evropských dodavatelů. Neobsahují chemické konzervanty, lepek, sóju, laktózu ani GMO.

Zakoupíte je např. v hypermarketech Globus nebo Tesco. Více na www.spak.cz.

 

 
 
 

Spak vyrábí v Sušici kečupy, hořčice, dresingy a další produkty už od roku 1990. V tehdejším Československu byl Spak vůbec prvním zahraničním investorem. Od té doby si značka s rodinnou tradicí sahající až do roku 1935 našla cestu jak do českých obchodů a domácností, tak na zahraniční trhy. V Česku zaujímá druhý největší podíl na trhu dressingů, v prodeji kečupů je v první pětce.

www.spak.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]