doblogoo

Dokonalý outfit? Kombinujte barvy včetně pera!

Pilot

Publikováno: 27. 03. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Jaro je tady! A spolu s ním i nové kolekce v obchodech. Květinové vzory, jemné pastelové, ale i výrazné veselé barvy. To vše patří k jarní módě. Se kterými barvami a doplňky si bude rozumět barva roku – korálová? Třeba s gelovým rollerem Pilot G-2. Díky jeho 16 odstínům nešlápnete nikde vedle. A mít vyladěný šatník, doplňky i pero je prostě top.

 

Spolu s jarem nastupuje pastelově žlutá

Trendy barvami letošního jara jsou pastelově žlutá a zelenkavá. Obě neodmyslitelně patří k tomuto svěžímu a šťavnatému období roku. Skvěle se kombinují, a navíc dokážou zvednout náladu. Vychytejte odstín každého kousku oblečení a slaďte jej nejen s doplňky, ale i perem!  Japonský gelový roller Pilot G-2 (56 Kč) nabízí rovnou 16 pestrých odstínů.

S gelovým rollerem G-2 od Pilotu můžete vybarvovat, kroužkovat, podtrhávat, čmárat a kreativně psát tak, jak si zamanete. I když zanechává krásnou stopu na papíře, příroda je ušetřena. Pera totiž mají vyměnitelnou náplň. Zkuste zelenou, žlutou nebo také pudrově růžovou, která perfektně padne k dokonale nalakovaným nehtům. Pilot G-2 je kombinací výkonnosti a designu. Budete uneseni hladkostí psaní a intenzitou barev.

Letní lososová a korálová

Mezi nejžhavější barvy léta patří lososová a korálová. Gelový roller Pilot G-2 (56 Kč) nabízí rudé odstíny, které budou dokonale ladit k vašim náušnicím i rtěnce. Pište, tvořte a hrajte si. G-2 je trendy pomocník pro hezky barevné a přehledné poznámky v sešitě i deníku. Kamarád pro radost ze psaní!

Pokud chcete vyčnívat z davu, zvolte některou z nabízených metalických barev. Lesk zlaté či stříbrné jistě upoutá pozornost. V opačném případě je k dispozici široká škála dalších atraktivních barev.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot G-2 (56 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]