doblogoo

Dopis Ježíškovi, novoroční PF nebo malovaná stuha

Pilot

Publikováno: 20. 09. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Advent se blíží a s ním i příprava na nejhezčí svátky roku, Vánoce.  Tradiční japonský výrobce psacích potřeb Pilot vám přináší 5 neotřelých tipů, jak si letošní svátky udělat neobyčejné a kreativní. 

 

Malovaná stuha

Už žádný zmuchlaný balicí papír ani shánění pomocného prstu na neposlušnou stuhu. Pomocí stříbrného, zlatého či bílého popisovače Pilot Super Color (93 Kč) ji na dárek jednoduše domalujete.

Péefko

Ručně psané PF je v dnešní digitální době něčím už téměř nevídaným. Napište svým blízkým přání gelovým rollerem Pilot Choose (40 Kč), který svým pigmentovým inkoustem dodá péefku neuvěřitelnou barvu.

Dopis Ježíškovi

Každý den je pro děti novým příběhem, který přináší nová přání. Dopis Ježíškovi se tak může měnit ze dne na den. S Pilot FriXion Colors (49 Kč) děti svá přání jednoduše vygumují a na stejné místo znovu napíšou. Díky široké nabídce barev se nekladou meze jejich fantazii a kreativitě. Dopis mohou různě vybarvovat a malovat, díky čemuž z něj může vzniknout téměř mistrovské dílo.

Visačky na dárky

Vyrobte si visačky na dárky, které vám ulehčí rozdávání vánočních dárků. S gelovým rollerem Pilot Choose (40 Kč) na ně navíc můžete dokreslit i libovolný vánoční motiv či jinou malůvku.

Recept na rybí polévku

Léty prověřený rodinný recept na tu nejlepší rybí polévku vyžaduje pečlivé zapsání bez zbytečných škrtanců. Pomocí tepla chybný text vygumujete a na stejném místě lehce přepíšete s Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč).

 

Pozn.: Pro více informací, prosím, uvádějte jako zdroj www.pilotpen.cz 

 

 

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Super Color (93 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Super Color (93 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Choose (40 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Colors (49 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Choose (40 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Choose (40 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Choose (40 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]