doblogoo

Electrolux Foodtruck vyráží na cesty

Electrolux

Publikováno: 23. 06. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Foodtruck je speciální auto, v němž se skrývá dokonale vybavená kuchyň se spotřebiči značky Electrolux. Na svých cestách po celé České republice nabídne Foodtruck pokrmy připravené v multifunkčních parních troubách a představí jejich několik výhod, jako jsou šťavnaté jídlo s dokonale křupavou kůrkou nebo plná chuť bez zbytečné soli. Degustační menu připraví Antonín Bradáč, profesionální kuchař společnosti Electrolux a držitel mnohých mezinárodních kuchařských ocenění. Trasu Foodtrucku mohou zájemci sledovat online.

 

Přestože má příprava jídel v multifunkční parní troubě řadu jednoznačných výhod, není v českých domácnostech zatím rozšířená. A právě to má změnit Electrolux Foodtruck. Toto speciálně upravené auto skrývá ve své zadní části dokonale vybavenou kuchyň. Samozřejmostí je multifukční parní trouba, kterou doplňují indukční varná deska, indukční deska na wok, plancha gril a kombinovaná chladnička. S touto výbavou nabídne Foodtruck návštěvníkům neodolatelné degustační menu, které připravil Antonín Bradáč.

Pára použitá během pečení dokáže dát doma připravovaným pokrmům profesionální kvalitu. Jídlo má perfektní chuť, je šťavnaté a zároveň získá křupavou kůrčičku. Citlivá úprava s pomocí páry zajistí, že vynikne pravý charakter každé ingredience. Díky tomu je potřeba méně solit a dochucovat. Tento způsob vaření navíc uchovává maximální množství živin, stopových prvků i vitamínů a zároveň není nutné zbytečně používat tuky. Velkou výhodou je i možnost připravovat více jídel najednou. Celé menu od masa, přes přílohu až k moučníku můžete dát do multifunkční parní trouby společně, aniž byste se museli obávat, že se jejich chuti navzájem prolnou. Multifunkční parní trouba umí také zkrátit dobu přípravy jídel.

Foodtruck bude putovat napříč Českou a Slovenskou republikou. Kromě oblíbených food festivalů bude k zastižení i u vybraných partnerů. Kam se aktuálně vydává, je možné zjistit na webové stránce www.pecemevpare.cz, kde jsou k dispozici i tipy pro přípravu jídel v multifunkční parní troubě nebo kuchařka shrnující ty nejlepší recepty. Vaření v parní troubě podporuje také oblíbený magazín Apetit, který jako mediální partner Foodtrucku zveřejní na svém webu www.apetitonline.cz celou sekci věnovanou vaření s párou. 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]