doblogoo

Electrolux Ideas Lab: 50 průkopnických nápadů

Electrolux

Publikováno: 18. 10. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Electrolux letos v srpnu vyhlásil novou soutěž Ideas Lab. Jedná se o globální online soutěž, která je otevřená široké veřejnosti. Lidé zde mohou ukázat inovativní nápady pro budoucí domácnosti. Electrolux spoléhal na to, že spotřebitelé přijdou s kreativními nápady, jak inspirovat lidi z celého světa vařit a jíst zdravěji a přispívat ke světlejší budoucnosti naší planety.

 

Tématem Electrolux Ideas Lab 2016 je #DeliciousChange, tedy „lahodná změna“. Hlavní otázkou pro tento rok tedy bude: Jak inspirovat lidi z celého světa k užívání si lepšího, zdravějšího a chutnějšího domácího vaření?

10. října byla poslední možnost přihlásit do soutěže svůj nápad. Přihlásilo se víc než 400 nápadů v oblastech, jako je např. připojení, 3D tisk ad. Po zhlédnutí všech nápadů ve formě 30sekundových videí vybral Electrolux 50 nejlepších z 27 zemí.

Mezi nejlepšími nápady jsou posunuty na novou úroveň zejména témata připojení a chytrých aplikací a lidé je vnímají jako základ budoucí domácnosti. Objevují se zde nápady na sdílení jídla a redukci odpadu spojeného s jídlem.

Celosvětová reakce spotřebitelů na Ideas Lab byla obrovská. Je skvělé vidět inovativní smýšlení o budoucnosti domácností a vaření doma – tedy téma, které Electrolux velmi zajímá,“ říká Mona Abbasi, viceprezidentka, 360 Consumer Experience and Brand, společnosti Electrolux. „Přišlo nám velké množství přihlášek z celého světa a zajímavé je, že napříč světem se objevují podobné nápady. To jasně ukazuje na společné zájmy a potřeby spotřebitelů na celém světě.

Dnes, 18. října, Electrolux zveřejnil videa vybraných 50 nápadů a otevřel je veřejnému hlasování, ze kterého vzejde deset nejlepších. Prohlédnout si videa a hlasovat můžete zde. Každý může hlasovat až pro 5 nápadů. Výsledky hlasování budou vyhlášeny 17. listopadu 2016. Porota následně těchto 10 vybraných nápadů ohodnotí a 28. listopadu 2016 vybere vítěze. Porota se skládá z těchto lidí:

MaryKay Kopf, Electrolux Chief Marketing Officer

David Cronström, Head of Strategy and Ecosystems

Lars Erikson, Senior Vice President, Head of Design

Mona Abbasi, Vice President, 360 Consumer Experience and Brand

Martin von Arronet, SVP Corporate Communications & Sustainability

Vítěz soutěže Electrolux Ideas Lab získá cenu 10 000 € a pozvánku na VIP týden ve Stockholmu, kde se potká s odborníky a hlavami společnosti Electrolux. Bude mít navíc možnost spolupracovat s úspěšnými kreativci z celé Skandinávie v oblasti networkingu.

 

Více informací na:

www.electroluxideaslab.com

Twitter Electrolux Ideas Lab

Instagram Electrolux Ideas Lab

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]