doblogoo

Fenomén Cointreau Fizz: Lehký drink s těžkým jménem

Cointreau

Publikováno: 20. 05. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Cointreau Fizz [kuantró fiz] kráčí ve stopách jednoduchosti. Francouzský pomerančový likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou osvěží a povzbudí. Do letních horkých dnů ideální. Drink je stejně lehký jako i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý. Horký letní den si žádá sklenku oroseného koktejlu.

 

Jemný pomerančový likér milovaný pařížskou smetánkou. Základ pro světoznámé koktejly. Francouzské mistrovské dílo. To je Cointreau. Lahev, která v sobě ukrývá kombinaci sladkých i hořkých pomerančů. Ikonická klasika z Francie, která se nikdy nezměnila. Nezáleží, jestli se píše rok 2019 nebo 1875. Nápoj, který si podmanil nejprve pařížskou smetánku, dnes dobývá Česko.

Cointreau Fizz je návratem ke kořenům. Minimalistický, lehký, čistě přírodní a přesto trendy. Spojení tradičního likéru, který milují barmani po celém světě, s čistou limetkovou šťávou a sodou. Je to elegantní a nenápadný drink, který vás ale překvapí svoji osvěžující lehkou chutí. Dokonale se hodí na venkovní posezení s přáteli, a navíc se velmi snadno namíchá!

Cointreau Fizz

Naplňte sklenici ledem
Přidejte 4 cl Cointreau
Vymáčkněte šťávu z ½ limetky
Dolijte 10 cl sody
Promíchejte a dozdobte měsíčky limetky
Vychutnejte si osvěžující drink

Pomerančový likér Cointreau koupíte ve všech dobrých obchodech. Koktejl Cointreau Fizz vám rádi namíchají v barech, na letních zahrádkách, náplavkách a klubech. Nejdříve ho nedokážete vyslovit a pak už nebudete moci zapomenout!


 

 
 
Fotogalerie
 
 
Letní drink Cointreau Fizz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Letní drink Cointreau Fizz
Naplňte sklenici ledem
Odměřte 4 cl Cointreau
Přidejte 4 cl Cointreau
Dolijte 10 cl sody
Vychutnejte si Cointreu Fizz
Pomerančový likér Cointreau
Cointreau Fizz
 
 
 

Cointreau [kuantró] je nejoceňovanější pomerančový likér na světě. Toto francouzské mistrovské dílo z roku 1849 vzniká destilací kůry sladkých a hořkých pomerančů. Výsledkem je svěží křišťálový likér, který se používá jako báze pro míchání světoznámých koktejlů, k nimž patří Cointreau Fizz [kuantró fiz], Cosmopolitan, Margarita, Sidecar nebo White Lady.

https://bottlesandstories.cz/cointreau-fizz/

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]