doblogoo

Funkčnost a flexibilita při vaření

Electrolux

Publikováno: 02. 12. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Nová indukční deska s funkcí FlexiBridge od Electrolux nabízí při vaření funkčnost a flexibilitu a zároveň podporuje moderní životní styl. Díky kombinaci čtyř varných zón vás při vaření nic nezastaví. Bez obav zvládnete i přípravu pětichodového menu či jiných složitějších pokrmů i z více ingrediencí.

 

Milujete vaření paelly, chilli a guláše? Tato deska je ideální pro větší pánve, které budete k vaření těchto pokrmů potřebovat. K vytvoření mimořádně velké pracovní plochy poskytuje desce funkce FlexiBridge čtyři zóny. Ty můžete spojit dohromady a důmyslně kombinovat podle vašeho přání a potřeby. Tato plocha nabízí dokonale rovnoměrný rozvod tepla pro hrnce a pánve libovolných tvarů a velikostí. Do vaření tak můžete zapojit všechny své pánve a hrnce a vařit ve velkém.

Tato deska má přímý přístup k ovládání nastavení teploty díky uživatelsky jednoduchému dotykovému posuvnému ovládání. Jednoduchým nastavením se zóna FlexiBridge přepne do tří přednastavených úrovní teploty: vysoká, střední a nízká. Můžete tedy své pánve a hrnce pro dosažení dokonalých výsledků jednoduše přesouvat mezi zónami s nastavenou teplotou. Zóny se navíc pro vaše pohodlí automaticky nastaví samy podle velikosti vašich hrnců a pánví.

Společnost Electrolux nabízí tyto modely indukčních varných desek, které disponují funkcí FlexiBridge: EHX6455FHK a EHX8575FHK, značka AEG potom ještě modely HKP65410FB, HKP85410XB a HKP95510XB.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]