doblogoo

Hlasujte pro nejpovedenější díla v soutěži Balakryl RECY věci

Balakryl

Publikováno: 31. 08. 2017
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Červnové workshopy soutěže Balakryl RECY věci v Brně a Praze navštívilo několik desítek začínajících designérů a zkušených kutilů. Jejich díla budou vystavena 8. a 9. září v pražském Vnitrobloku (v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS), kde bude také oficiálně startovat hlasování veřejnosti. Autor kousku, který získá nejvyšší počet hlasů, si odnese 20 000 Kč a možnost podílet se na dalším ročníku oblíbené soutěže Balakryl RECY věci, ovšem už jako člen odborné poroty. Hlasování končí 31. října. Vítěz bude vyhlášen na dobročinné aukci těchto děl v listopadu.

 

Tvoření na workshopech s designéry

V Praze a Brně proběhly v červnu dva dvoudenní workshopy, kde nadšení kutilové vytvořili svá originální díla. S přetvářením starých věcí na nové jim ochotně pomáhali profesionální ekodesignéři Antonín Wenzel a Marian Lacek. 

Výstava RECY věcí ve Vnitrobloku

Vybraná díla budou vystavena od 8. do 9. září ve Vnitrobloku v rámci festivalu udržitelné módy a životního stylu SLOU FASHION DAYS. Ostatní soutěžní výrobky budou moci diváci zhlédnout alespoň na fotografiích. První den tu také bude odstartováno hlasování, které rozhodne o vítězi letošního ročníku a kterého se budou moci návštěvníci výstavy už aktivně účastnit.

Hlasování veřejnosti

Zhotovená díla najdete na webových stránkách soutěže www.balakrylrecyveci.cz, kde veřejnost vynese novou „hvězdu“ ekodesignu na pomyslnou bednu. Rodina, přátelé i další příznivci tvoření budou moci hlasovat pro nejzdařilejší výrobek od 8. září do 31. října. Na hlasující se také může usmát štěstí, když ve slosování vyhrají voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v libovolné prodejně / pobočce Dům barev.

Doprovodnou soutěží bude vyhlášení vítěze odbornou porotou. Tato cena byla udělena poprvé vloni. Výsledky z hlasování veřejnosti i poroty pak budou známy v listopadu na benefiční aukci.

Pomáhejte s námi

V listopadu budou nejzajímavější výrobky nabídnuty k prodeji na benefiční aukci a ostatní budou vydraženy elektronickou cestou. Výtěžek obdrží vzdělávací centrum TEREZA, které učí desetitisíce dětí a studentů chránit životní prostředí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Raketový start zaznamenaly v roce 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla společnosti PPG.

www.balakryl.cz


Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2017 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]