doblogoo

Hlasujte pro nejpovedenější díla v soutěži Balakryl RECY věci

Balakryl

Publikováno: 11. 07. 2018
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

V červnu proběhly v Brně a Plzni kreativní workshopy 6. ročníku soutěže Balakryl RECY věci. Zúčastnilo se jich několik desítek začínajících designérů a zkušených kutilů. Od září najdete jejich díla na webu www.balakrylrecyveci.cz, kde můžete hlasovat, rozhodnout o vítězi a vyhrát vouchery na nákup barev.

 

Tvoření na workshopech s designéry

Všechno to začalo na sběrném dvoře, kde se účastníci zásobili odpadem. Po přesunu do hodinových dílen jim s přetvářením starých věcí na nové ochotně pomáhali profesionální ekodesignéři Antonín Wenzel a Marian Lacek. 

Hlasování veřejnosti

Zhotovená díla najdete na webových stránkách soutěže www.balakrylrecyveci.cz, kde můžete v období od 1. září do 31. října dát svému favoritovi hlas a vyhrát ve slosování voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v libovolné prodejně obchodní sítě Dům barev.

Výherce soutěže získá finanční odměnu 20 000 Kč a možnost prezentovat své dílo na výstavě a benefiční aukci. Zároveň se stává členem odborné poroty pro příští ročník soutěže. Ta každoročně uděluje také cenu poroty.

Výsledky hlasování veřejnosti i poroty pak budou oznámeny právě na dobročinné aukci v listopadu.

Pomáhejte s námi

Výtěžek z listopadové dražby obdrží vzdělávací centrum TEREZA, které učí desetitisíce dětí a studentů chránit životní prostředí.

Více informací k projektu včetně pravidel naleznete na www.balakrylrecyveci.cz. Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube.

 

 

 
 
Fotogalerie
 
 
 
 

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla v závodu Tebas zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Raketový start zaznamenaly v roce 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala velkou oblibu u zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla společnosti PPG.

www.balakryl.cz


Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]