doblogoo

Inspirace na dárky na poslední chvíli

Rudolf Jelínek

Publikováno: 19. 12. 2017

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Po loňských nákupech pár dní před Štědrým dnem jste si slíbili, že se polepšíte a vánoční dárky začnete shánět v pořádném předstihu. Najednou je tu poslední adventní týden a váš seznam dárků stále zeje prázdnotou. Přinášíme vám proto pár tipů, ať jdete na jistotu. Čekají na vás dárkové evergreeny v podobě kvalitního alkoholu značky R. JELÍNEK a stylových japonských psacích potřeb Pilot. Lovu zdar a veselé Vánoce! 

 

Gold Cock 8 Years Old

Máte v okolí milovníka whisky a rádi byste ho obdarovali něčím neobvyklým? Co takhle původní českou whisky z českého ječmene, zrající v sudech z českého dubového dřeva? Whisky Gold Cock 8 Years Old je první Gold Cock destilovaný v moderních kotlích Arnold Holstein ve Vizovicích, přičemž všechny ostatní části výroby zůstaly původní a v mnoha ohledech historické. Odborníci ve Vizovicích zkrátka věří, že spojení nového se starým je nejlepší cestou pro zachování hodnoty značky Gold Cock.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 799 Kč.

Pilot FriXion Ball LX

Mužům se dárky nevybírají zrovna snadno, zvlášť když často Ježíškovi vůbec nenapíší. Aby se příští rok polepšili, dejte jim pod stromeček pero. Gumovací roller Pilot FriXion Ball LX spojuje výhody známého gumovacího pera Pilot s elegantním celokovovým provedením. Minimalistický vzhled a příjemně tvarované tělo: to jsou již dva z několika důvodů, jak zaujme a na pracovním stole získá své stálé místo. Vybírat si můžete z pěti různých barev.

Doporučená cena je 903 Kč. 

Vizovická slivovice 2015 Stanley

Vizovická slivovice 2015 Stanley je velmi jemný jednoodrůdový ovocný destilát, který je připravený výhradně ze švestek z vlastních sadů. Švestky se sklízejí a zpracovávají po jednotlivých odrůdách a jen ty nejlepší se vícestupňovou destilací dostanou až do lahví s prémiovou etiketou Vizovická slivovice. Vizovická slivovice 2015 Stanley je nejen sběratelským unikátem, ale především prémiovým produktem. Celkem bylo stočeno pouze 2 015 lahví a každá lahev je opatřena ručně psaným pořadovým číslem a korkovým uzávěrem s voskovou pečetí.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 849 Kč.

Pilot Capless Rhodium

Unikátní plnicí pero s výsuvným hrotem potaženého rhodiem nabízí perfektní kombinaci japonské preciznosti a moderní technologie, jejímž výsledkem je dokonalý zážitek ze psaní. Pera z řady Capless Rhodium oslňují svou výjimečností a jedinečnou konstrukcí bez víčka. Už žádné kaňky ani vysychání, nechte se oslnit elegantním designem a dokonalou rovnováhou. Pero je dodáváno v designové dárkové krabičce.

Doporučená cena je 5 560 Kč. 

Family Reserve

Rodinný poklad z Vizovic, 20letá slivovice té nejvyšší kvality – to je Family Reserve. Tato výjimečná slivovice zrála dlouhých 20 let a následně byla stočena v limitovaném počtu 279 lahví. Dlouhé zrání v dubových sudech se projevuje jak nezvykle tmavou, až jantarovou barvou, tak silně dřevitou vůní, ve které můžeme cítit vanilku, dřevo, závan kůže. Chuť je švestková, ne však typicky slivovicová, může spíše připomínat lehčí koňak.

Doporučená cena za lahev 0,7 l je 3 749 Kč.

 

 
 
 

RUDOLF JELÍNEK je největší výrobce ovocných destilátů v České republice. Společnost vznikla v roce 1894. Dnes je členem skupiny R. JELÍNEK GROUP SE, která je největším světovým výrobcem ovocných destilátů. Mezi nejznámější produkty patří klasická bílá tříletá slivovice, košer destiláty nebo netradiční pálenky z trnky, moravské jaderničky či třešní. Výjimečným produktem v sortimentu je pak Vizovická slivovice, vyrobená ze švestek vypěstovaných ve vlastních sadech. Výroba, sídlo a sady společnosti se nachází ve Vizovicích. Na českém trhu RUDOLF JELÍNEK distribuuje také produkty Metelka, rum Stroh a St. James, vybrané produkty společnosti Fratelli Branca nebo bourbon Evan Williams. 

www.rjelinek.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]