doblogoo

Japonská pera Pilot slaví 100 let limitovanou kolekcí Mika

Pilot

Publikováno: 01. 02. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Tradiční japonský výrobce psacích potřeb Pilot slaví 100 let od svého vzniku. Celý rok 2018 se tak stane pestrobarevnou oslavou výbušných barev a neuvěřitelných motivů. Pilot k této příležitosti uvádí novou limitovanou kolekci jedinečných per Mika. Všechna jsou vyrobena, stejně jako ostatní psací potřeby Pilot, v Japonsku. V prodeji je 18 zářivých retro-popových designů per G-2, FriXion Ball a FriXion Ball Clicker. 

 

Známý popový zpěvák Mika navrhl speciální edici per vytvořenou pro letošní jubilejní rok. Stejně jako Pilot vtiskl do svých psacích potřeb hravost, tak i Mika vtělil do nové kolekce nekonvenčnost, barevnost a spontánní radost z tvoření. Pro každý ze tří produktů vytvořil 6 motivů, celkem tedy 18 nových per výbušných barev a unikátního designu.

Co mají podle vás v reálném světě společného bóje, banán a volské oko? V Mikově světě se spojují v zábavné motivy, které známou „gédvojku“ zdobí. Čistě bílé části gelového rolleru Pilot G-2 doplněné výbušnými barevnými motivy tak získaly zcela nový kabát. Jejich ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje pohodlné držení. Hrot rolleru je osazen kuličkou z vysoce odolného karbidu wolframu, který zaručuje dlouhou životnost a přesnou linii písma. Doporučená maloobchodní cena Pilot G-2 v limitované edici Mika je 56 Kč.

S kloboukem na hlavě nebo převlečený za červenou muchomůrku. Právě křivky a kulaté linie daly tvář vůbec prvním gumovacím rollerům Pilot FriXion Ball, a navíc podtrhly jejich tvar. Zatímco víčko zůstalo jednobarevné, tělo této jedničky nejen mezi školáky nabylo rozmanitých vzorů. Rodinu per FriXion všichni známe díky kouzelnému termosenzitivnímu inkoustu, se kterým můžeme texty psát, gumovat a znovu přepisovat. Doporučená maloobchodní cena Pilot FriXion Ball je 72 Kč.

Když Mika hledal inspiraci pro oblíbené rollery Pilot FriXion Clicker, ptal se sám sebe, co na světe je dlouhé a co barevné. Pera tak zdobí klíč ke štěstí, psychedelický had nebo pestrobarevná bouře blesků. Od svého předchůdce Ballu se odlišují stiskacím mechanismem, a proto jsou populárnější u starších školáků, studentů a dospělých. Doporučená maloobchodní cena Pilot FriXion Clicker je 79 Kč.

Taková je nová kolekce Pilot Mika. Pestrobarevná, kreativní, výbušná, zářivá. Vyrazte do obchodu a přidejte si Miku do sbírky. Pište jinak, probuďte vlastní fantazii a kreativitu! Japonská pera Pilot vám s tím pomůžou.

Více informací a inspirace najdete na www.pilotpen.cz.


 

 

 
 
 
Pilot G-2 Mika
 
Pilot FriXion Clicker Mika
 
Pilot FriXion Ball Mika
 
Pilot FriXion Ball Mika
 
 
 
 
 
Pilot G-2 MikaPilot FriXion Clicker MikaPilot FriXion Ball MikaPilot FriXion Ball Mika
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995.Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]