doblogoo

Jiskřivé Vánoce plné překvapení s dárky od AEG

Electrolux

Publikováno: 02. 11. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

K Vánocům neodmyslitelně patří výtečné jídlo, dobrá nálada a spokojenost celé rodiny, ale ke kouzelné atmosféře přispívají i překvapení. Buďte na Vánoce připraveni a oslňte vaši drahou polovičku krásnými dárky.

 

Dárek pro ni

Čerstvá vůně skladovaných potravin

Ať už se jedná o salát, mléčné výrobky či maso, vaše partnerka jistě ocení čerstvost skladovaných potravin. Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou AEG S93930CMXF CustomFlex® využívá profesionální technologii ProFresh s oddělenými chladícími systémy. Chladnička udržuje optimální podmínky pro uchování čerstvých potravin a mraznička eliminuje tvorbu námrazy či ledu. Díky jedinečnému systému skladování potravin ve dveřích chladničky CustomFlex® můžete přizpůsobit police, spony a koše stovkami různých způsobů. Vaše potraviny budou vždy uloženy logicky a účinně.

Skvěle usušené prádlo bez námahy

Potrpí si vaše žena na perfektní vzhled usušeného oblečení? Svěřte jí sušičku AEG T8DEC68SC, která dokáže s prádlem zázraky. Precizně usuší funkční oblečení, hedvábí i vlnu. Systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete skvělých výsledků, pečujete o oblečení a chráníte ho před poškozením.


Dárek pro něho

Večeře jako od šéfkuchaře

Překvapte svého muže a pořiďte mu jako dárek multifunkční parní troubu AEG BSK792320M. Váš partner ocení především praktičnost, kdy může péct hned několik jídel současně. Pokrmy, které se pečou najednou v parní troubě, neabsorbují jiné chutě a vůně. Můžete tak současně péct maso, ryby, brambory či zeleninu.

Strážce nažehlených košil

Chcete, aby košile vašeho partnera vypadaly vždy perfektně? Pak ho obdarujte strážcem nažehlených košil – pračkou AEG s předním plněním L7FEC41SC. Díky technologii ProSteam® můžete hned na začátku při nastavení pracího cyklu automaticky přidat i parní program, který po vyprání všechna vlákna narovná. Nejenže po ukončení pracího cyklu budou košile perfektně vyprané, ale dokonce je nebude potřeba žehlit.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2018 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 124 miliard SEK a společnost zaměstnávala 54 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]