doblogoo

Koktejly z Vizovic, které zahřejí na těle i na duši

Rudolf Jelínek

Publikováno: 22. 09. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Sluníčko už nemá zdaleka takovou sílu, ale i v největší zimě se nemusíme vzdávat svých oblíbených míchaných drinků. Dost už bylo svařáků a grogů – teď přichází na řadu hřejivá čtyřka z Vizovic. Ovocné destiláty R. JELÍNEK si přímo říkají o to se stát součástí nápoje, který vás zahřeje na těle i na duši. 

 

 

HONEY BUNNY PUNCH

  • 4 cl Bohemia Honey R. JELÍNEK
  • 15 cl zázvorového tonicu
  • ovocný čaj
  • plátek pomeranče
  • hřebíček
  • skořice
  • med
  • kandovaný zázvor

 

Nejprve všechny nealkoholické složky kromě čaje společně ohřejeme. Do hrnečku vložíme čajový sáček, nalijeme Bohemia Honey a poté dolijeme horkým nealko základem. Ozdobit můžeme skořicí a sušeným ovocem.

TIP! Vyzkoušejte kombinaci s Vizovickým švestkovým čajem.

 

HORKÁ HRUŠKA

Do hrnečku nalijeme hruškový džus, zalijeme horkou vodou, přidáme lžičku medu a kousky kompotované hrušky. Na závěr doplníme hruškovicí R. JELÍNEK.

TIP! Nahraďte med rakytníkovým sirupem.

 

HOT HONEY

Do hrnečku nalijeme jablečný džus, zalijeme ho horkou vodou, přidáme lžičku medu a přilijeme Bohemia Honey R. JELÍNEK. Na závěr ozdobíme sušenými jablky a skořicí.

TIP! Pro ještě větší vánoční atmosféru přidejte do jablečného džusu hřebíček a skořici.

 

SLIVOVICE NA HORÁCH 

Do hrnečku dáme sušené švestky, zalijeme je černým čajem a nápoj vylepšíme přidáním slivovice R. JELÍNEK. Na závěr dosladíme medem dle chuti a můžeme dozdobit sušeným ovocem.

TIP! Skvělou alternativou je také slivovice R. JELÍNEK svařená spolu s brusinkovým, višňovým nebo borůvkovým džusem.

 

 
 
 

RUDOLF JELÍNEK je největší výrobce ovocných destilátů v České republice. Společnost vznikla v roce 1894. Dnes je členem skupiny R. JELÍNEK GROUP SE, která je největším světovým výrobcem ovocných destilátů. Mezi nejznámější produkty patří klasická bílá tříletá slivovice, košer destiláty nebo netradiční pálenky z trnky, moravské jaderničky či třešní. Výjimečným produktem v sortimentu je pak Vizovická slivovice, vyrobená ze švestek vypěstovaných ve vlastních sadech. Výroba, sídlo a sady společnosti se nachází ve Vizovicích. Na českém trhu RUDOLF JELÍNEK distribuuje také produkty Metelka, rum Stroh a St. James, vybrané produkty společnosti Fratelli Branca nebo bourbon Evan Williams. 

www.rjelinek.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]