doblogoo

Koupání ve vlastním bazénu během babího léta? ALBIXON Bazénový festival nabídne absolutně nejnižší ceny!

Albixon

Publikováno: 01. 09. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Česká společnost ALBIXON, největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, zve všechny zákazníky na již tradiční Bazénový festival, který proběhne na všech 20 pobočkách ALBIXON ČR a SK ve dnech 21. – 23. 9. 2017. Všem návštěvníkům zde budou nabídnuty hvězdné slevy nejen na bazény ALBISTONE®, ale i na veškerá zastřešení, vířivky BRILIX®, SKYTRIA nebo bazénové příslušenství.

 

Bazénový festival je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří právě uvažují o koupi bazénu, či vířivé vany. Zářijový termín festivalu je šancí k tomu, abyste si konec léta mohli užít ve vlastním bazénu díky zastřešení či teplým proudům vody ve vířivce. Všichni zákazníci mají také možnost získat posezónní slevy na výrobky ALBIXON, a to na všech pobočkách společnosti ALBIXON, které budou mít navíc ve dnech konání festivalu prodlouženou otevírací dobu. Zvýhodněné ceny se vztahují na bazény ALBISTONE®, ale i na veškerá zastřešení, vířivky BRILIX®, SKYTRIA nebo bazénové příslušenství.

Festivalové ceny platí i na celé sety QUATTRO, které jsou komplexním řešením pro dokonalý zážitek z koupání. Obsahují bazén ALBISTONE G2, bazénové zastřešení, technologickou šachtu a veškeré příslušenství potřebné k provozu bazénu. Bazénové sety QUATTRO jsou určeny pro všechny, kteří chtějí mít vyřešeno vše najednou bez jakéhokoliv omezení. V nabídce za speciální ceny budou také vířivky. Ať už jste unaveni po těžkém dni v práci, zotavujete se z poranění kloubů či svalů nebo si potřebujete jen odpočinout, vířivé vany BRILIX® nabízí relaxaci, léčivé účinky, uvolnění od stresu a napětí.

K zachování teploty vody v bazénu přispívá i jeho vhodné zastřešení, které oceníte především ke konci léta, proto se sleva vztahuje i na modely zastřešení Klasik, Dallas, Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO, Monaco a Monaco Future. ALBIXON nabízí i SKYTRIA pro zastřešení teras. Pokud jako zdroj vyhřívání vody v bazénu zvolíte tepelné čerpadlo, nemusíte se ani v budoucnosti obávat cen energií a váš bazén už bude opravdu téměř „pasivní“. Navíc festivalové slevy na invertorová čerpadla budou tak velké, jaké ještě nebyly! Další příslušenství, jehož pořízení byste měli zvažovat rovnou při nákupu bazénu, je např. vysavač, který je vhodný pro snadnou údržbu bazénu. 

Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem festivalu, mají možnost vyplnit jednoduchý online formulář, který naleznou přímo na webových stránkách. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a pomůže jim s výběrem vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky.

Doprovodný program se tentokrát ponese v duchu Hollywoodu, připraveno bude občerstvení a čeká na vás i svezení se limuzínou.

Objednejte si jakýkoliv z těchto produktů v rámci Bazénového festivalu společnosti ALBIXON a ušetřete své finance, čas na stavební přípravu a získejte hodnotný dárek.  A to se vyplatí!

 

 
 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]