doblogoo

Make Life Delicious – Chuť zažít víc

Electrolux

Publikováno: 01. 04. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Proměňte jídlo na umění a zažijte tak každý den více. Během příštích měsíců vám Electrolux přinese tipy, triky, nápady, recepty, videa a různé jiné návrhy, jak si zpříjemnit vaření a udělat z této činnosti příjemné potěšení pro sebe i své blízké.

 

Užívejte si čas před vařením. Uskladňování a vyjímání surovin z chladničky se díky technologii CustomFlex stane radostí. Praktické úschovné přihrádky ve dveřích chladničky nabízejí prostor vaší kreativitě při uspořádání potravin. Budete je mít vždy po ruce a uloženy tak efektivně, jak to vám vyhovuje.

Užívejte si čas během vaření. Nechte se inspirovat, zapojte fantazii, pozvěte přátele a tvořte si tak hezké zážitky a vzpomínky. Bude vám chutnat nejen jídlo, ale i život. Navíc estetickým servírováním uděláte na hosty dojem a ti od vás odejdou s úsměvem.

 

Užívejte si čas po vaření. Myčka ComfortLift® má jedinečný mechanismus, který vám usnadní nakládání a vykládání nádobí. Spodní koš myčky můžete snadno zvednout směrem k sobě a změnit tak naplňování a vyprazdňování myčky na dětskou hru. Díky tomuto systému vám chuť z vaření nepokazí ani následné mytí.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2018 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 124 miliard SEK a společnost zaměstnávala 54 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]