doblogoo

Na chyby zeleně

Pilot

Publikováno: 31. 07. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Zažil to každý – červeně opravené úkoly i testy. S vnímáním barev je to jako se semaforem. Červená školákům říká: Stop! Zastav! Zatímco zelená na chyby upozorní, ale značí, že student může jet dál. Barvy děti ovlivňují, a tak opravování chyb pozitivními odstíny vede k lepšímu vnímání školních povinností. 

 

Japonské gelové rollery Pilot G-2 nově nabízí 16 barevných odstínů. Domácí úkoly s nimi žákům opravíte zeleně, červeně, fialově, oranžově nebo třeba zlatě. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se roller velmi snadno a pohodlně drží. Náplně jsou vyměnitelné, což je nejen hospodárné, ale i ohleduplné k životnímu prostředí. Velice oceníte také plynulý výdej inkoustu a zářivou intenzitu barev.

Ještě nikdy neklouzalo kuličkové pero po papíře tak hladce a plynule. Navíc se stiskacím mechanismem, vyměnitelnou náplní a ergonomickou rukojetí, díky které vám kuličkové pero Pilot Acroball skvěle padne do ruky. Všechny sešity opravíte jedním tahem. Na výběr máte 7 barev od černé přes zelenou, červenou až po fialovou. 

 

 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
DIY hračky pro malé i velké
 

DIY hračky pro malé i velké

Balakryl

Publikováno: 13. 02. 2020

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]