doblogoo

Napiš, vymaž, přepiš! Luštětě křížovky s Pilot FriXion

Pilot

Publikováno: 04. 09. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Gumovací pera FriXion japonské značky Pilot jsou fenomén a najdete je téměř v každém dětském penálu. Napadlo vás ale, že rychlé vygumování a okamžité přepsání textu se však hodí i dospělým? Milovníky křížovek, sudoku i osmisměrek potěší FriXion stejně jako jejich děti či vnuky. Nehodící se písmeno nebo číslici s ním snadno jednoduše vymažou a znovu přepíšou.

 

Češi, národ křížovkářů

Stoletá zábava na osm písmen? Křížovka! Křížovkám neodzvonilo ani v éře počítačů. Ne každý si však troufne luštit křížovku rovnou s propisovací tužkou. Zkuste Pilot FriXion Ball Clicker (doporučená MOC 79 Kč). Jedná se o gumovací pero se stiskacím mechanismem, díky kterému už nikdy neztratíte víčko. Stačí cvaknout a můžete luštit. Všechna gumovací pera Pilot navíc mají vyměnitelnou náplň, a tak je můžete používat po velmi dlouhou dobu.

Sudokáři, pozor!

Oblíbené číselné hádanky sudoku vyplňují volné chvíle mnoha z nás. Skvělým pomocníkem k vyplňování čísel do mřížky je Pilot FriXion Point s tenkým hrotem (doporučená MOC 72 Kč), který se díky gumové úchopové zóně skvěle drží. V případě nesprávně napsaného čísla jej jednoduše vygumujete a přepíšete. 

Piškvorky nejsou dětinské

Piškvorky mají možná jednoduchá pravidla, ale když se do nich člověk zabere, může to být neuvěřitelně složitá hra. Nejčastěji se při jejich hraní pereme s nedostatkem papíru. S Pilot FriXion Ball (doporučená MOC 72 Kč) ovšem můžete po každé hře všechna kolečka a křížky vygumovat a začít znovu.

Osmisměrky nejen pro seniory

Jsou ideální na cestování hromadnou dopravou. Zorientovat se v množství písmen a správně spojit slova není ovšem vůbec snadné. S linerem FriXion Fineliner (doporučená MOC 39 Kč) ovšem můžete případnou chybu vygumovat a začít znovu. Navíc je k dostání ve 12 různých barvách. Takže vaše osmisměrky mohou být velmi pestré a barevné. 

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Fineliner (39 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Point (72 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball (72 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball Clicker (79 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Fineliner (39 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Point (72 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]