doblogoo

Nenechte se na Valentýna ničím rušit!

Electrolux

Publikováno: 12. 01. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Svátek svatého Valentýna, čili svátek zamilovaných, už se vryl do naší paměti. Každý rok v tento den všichni zamilovaní oslavují svou lásku a náklonnost ke svým drahým polovičkám. Někteří vyhledávají příjemné a romantické prostředí restaurací, jiní volí spíš intimní atmosféru a zůstávají v teple domova. Pokud zvolíte druhou možnost, určitě nebudete chtít být ničím rušeni. K tomu vám dopomohou i tiché spotřebiče, které se postarají nejen o to, abyste si mohli užívat jen sami sebe, ale také o to, abyste doma měli příjemně čisto.

 

Jedním z hlavním bodů programu na svátek sv. Valentýna je romantická večeře. Jak se říká, láska prochází žaludkem, a proto je dobré jídlo základem. S troubou Electrolux EOB8857AOX si při čekání na hotový pokrm můžete užívat klidu, aniž byste byli rušeni. Díky její speciální technologii tlumeného zavírání dvířek Velvet Closing se navíc sama dovře tiše a hladce.

Pokud budete večeři vařit na indukční varné desce, o téměř neslyšitelné ticho se pak po vaření postará komínový odsavač par Electrolux EFF90560OX, který používá funkci vánku (Breeze) pro udržení čerstvého vzduchu v kuchyni po tom, co je vaše jídlo hotové. Vy si tak můžete u večeře nerušeně povídat.

Po večeři je samozřejmě vhodné nádobí uklidit do myčky, aby nenarušovalo příjemné a čisté domácí prostředí. Nádobí uklidíte a necháte umýt opět téměř neslyšitelně díky myčce Electrolux ESL8825RA a jejím drážkám ComfortRails, které zasouvají koš do myčky hladce a bez rozruchu. Velkou výhodou této myčky jsou také držáky skleniček na víno SoftGrip, protože sklenička dobrého vína nemůže u valentýnské večeře rozhodně chybět!

Hodit se vám může i předem plněná pračka AEG L8FEC68SC s technologií ÖKOMix®, která nejdřív promíchá prací prostředek s vodou a až poté tuto směs pustí do bubnu. Tak je postaráno o naprostou a spolehlivou ochranu každého vlákna vašeho oblečení. Se svou hlučností pouhých 47 db se řadí mezi nejtišší pračky na trhu.

K pračce nerozlučně patří i sušička. K výše zmíněnému modelu se hodí sušička AEG T8DEC49SC s jedinečnou technologií AbsoluteCare®, která disponuje programy pro různé druhy materiálů. Můžete v ní tak bez obav sušit i ty nejchoulostivější materiály, jako jsou např. vlna, hedvábí či funkční oblečení. Hlučnost tohoto spotřebiče je 65 db.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]