doblogoo

Nová řada ohřívačů vody Ariston Velis Evo

Ariston Thermo

Publikováno: 20. 06. 2016
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost ARISTON, tradiční výrobce ohřívačů vody, plynových kondenzačních kotlů a tepelných čerpadel, představuje novou řadu elektrických zásobníkových ohřívačů vody s modely VELIS EVO PLUS a VELIS EVO, které nastavují nový standard pohodlí. Dotykový displej s chytrými funkcemi, rychlý a tichý ohřev vody, elegantní italský design či hloubka pouze 27 cm. To a mnohem více nabízí nové ohřívače vody, které jsou ve své kategorii zařazeny do nejlepší možné energetické třídy B dle směrnice o Ekodesignu (ErP).

 

DESIGN

Obě novinky upoutají na první pohled díky plochému tvaru, oblými hladkými liniemi a hloubkou jen 27 cm, čímž šetří místo. S tímto elegantním stylem se stanou designovými kousky, které splynou ze zařízením a budou zdobit každou moderní koupelnu či kuchyni. Model VELIS EVO PLUS je dostupný s povrchovou úpravu v barvě broušeného kovu a model VELIS EVO v polární bílé. Oba modely je možné instalovat flexibilně - ve svislé nebo vodorovné poloze.

CHYTRÉ FUNKCE A ÚSPORA ENERGIE

Elektrické ohřívače VELIS EVO PLUS i VELIS EVO zavádějí nový standard pohodlí svými technologicky špičkovými vlastnosti. Oba modely jsou vybaveny funkcí ECO EVO podporované elektronickým termostatem CoreTECH, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody je používáno během dne a týdne nejvíce. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s chytrou dvojitou nádrží, která zajistí rychlejší ohřev vody – horká sprcha je připravena za 50 minut. Dvojitá nádrž s ekologickou polyuretanovou izolací zaručuje, že se při odběru vody ze zásobníku smíchává přitékající studená voda s již ohřátou mnohem pomaleji a jen ve spodní části ohřívače. Tím je udržována teplota již ohřáté vody. Konstrukce umožňuje také mimořádně tichý ohřev vody. Celkově tak lze ušetřit až 259 kWh*, což představuje roční úsporu až 1250 Kč.

Pro snadné ovládání obou modelů slouží intuitivní displej, který umožňuje snadnou regulaci teploty a zobrazuje signalizaci připravené sprchy. Model VELIS EVO PLUS s dotykovým displejem Blue Tech navíc zobrazuje informace - kolik sprch je aktuálně k dispozici, jak dlouho je potřeba čekat na další a umožňuje i denní programování.

KVALITA A BEZPEČNOST

Bezpečný provoz zajišťuje u VELIS EVO PLUS i VELIS EVO bezpečnostní systém ABS 2.0 pro případy přerušení dodávek elektřiny nebo vody. Dlouhou životnost ohřívačů zajistí titanové smaltování dvojité ocelové nádrže, chytré samočisticí smaltované topné těleso a vysoká kvalita provedení. Prodloužená 7letá záruka je poskytována na prorezavění nádrže. 

 

Zásobníkové elektrické ohřívače vody VELIS EVO PLUS i VELIS EVO jsou v nabídce v několika objemových variantách pro pokrytí různých požadavků: 50 l, 80l a 100 l. Model VELIS EVO PLUS lze pořídit za cenu od 9753,- Kč (s DPH, cena bez montáže) a VELIS EVO od 8155,- Kč (s DPH, cena bez montáže). Více informací o ohřívačích řady VELIS EVO se dozvíte na ariston.com.

 

 
 
 

Italská nadnárodní společnost Ariston Thermo Group má působnost po celém světě a specializuje se zejména na výrobu zařízení a technologií pro ohřev vody a vytápění pro domácnosti i průmyslové objekty a na obnovitelné zdroje energie. V roce 2014 dosáhla skupina obratu 1,34 miliardy euro a prodala 7,4 milionů svých produktů ve více než 150 zemích, má 6 600 zaměstnanců, 53 společností a 5 zastoupení ve 32 zemích. Do výzkumu a vývoje investovala společnost v  roce 2014 částku 61 milionů euro. V České republice má Ariston Thermo zastoupení od roku 1997 a své výrobky – ohřívače vody, kondenzační plynové kotle a tepelná čerpadla distribuuje prostřednictvím svých smluvních profesionálních partnerů s celorepublikovým pokrytím. Servis výrobků je zajištěn prostřednictvím široké sítě servisních partnerů. 

www.ariston.com

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]