doblogoo

Nová rustikální řada Electrolux Rococo

Electrolux

Publikováno: 02. 11. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

V poslední době se vrací trend rustikálního a vintage designu. Lidé si pořizují rustikální doplňky a dekorace, aby se doma cítili příjemněji. Navozování venkovské atmosféry a s tím spojeného ticha a klidu pomocí nábytku ze dřeva s restauracemi či imitacemi je velmi oblíbené, protože dodává domácnostem pocit pohodlí, tepla a klidu. Seznamte se proto s řadou stylových rustikálních spotřebičů Electrolux Rococo v jedinečném provedení.

 

Nová řada Rococo představuje spotřebiče napříč různými kategoriemi od vestavných trub přes varné desky až po odsavače par. Jejich kombinací si tak doma můžete vytvořit příjemné rustikální prostředí.

Vestavná trouba EOB6220AOR: Tento rustikální model jako jediný na trhu disponuje integrovanou parní funkcí. Výsledkem kombinace páry, vlhkosti a tepla je ta nejlepší chuť a konzistence pokrmů. Trouba zaručuje díky ventilátoru o velikosti XL rovnoměrné pečení pro všechny pokrmy, ať je v troubě umístíte kamkoli.

Vestavná trouba EOA5220AOR (černá) / EOA5220AOV (bílá): Dalšími typy trouby ve dvou barevných provedeních velmi usnad každé čištění, neboť praktické katalytické povrchy uvnitř trouby absorbují tuky a jiné zbytky, které při teplotě 200 °C zoxidují. Katalytické trouby z řady Rococo také disponují funkcí tichého a snadného zavírání dvířek Soft Closing.

- Varná deska EHH6340IOB: Povrch této desky nikdy nedosahuje vysokých teplot, proto se rozlité pokrmy nepřipečou a desku lze vyčistit pouhým otřením. Pokud se od vaření potřebujete na chvíli odvrátit, jedním dotykem aktivujte funkci Stop+Go a proces vaření se pozastaví. Deska je navíc neuvěřitelně bezpečná díky důmyslné indukční technologii, kdy se varné zóny desky zahřejí pouze tehdy, když je na nich postavena varná nádoba.

Odsavač par EFC60441OR (černá) / EFC60441OV (bílá): S těmito modely si snadno vytvoříte čistší atmosféru pro vaření, rodinnou večeři i odpočinek po jídle. Jejich motor efektivně snižuje množství výparů, takže si můžete čas strávený v kuchyni užít více než kdy předtím.

Pořiďte si unikátní řadu Electrolux Rococo s rustikálním designem a vytvořte si tak doma útulné prostředí dýchající venkovským klidem bez ztráty moderní technologie.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]