doblogoo

Novinky Deceuninck na veletrhu Fensterbau Frontale

Deceuninck

Publikováno: 30. 01. 2020
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Na letošním mezinárodním veletrhu oken, dveří a fasád Fensterbau Frontale v Norimberku představí Deceuninck nové produkty, jednotné pro celý evropský trh. V první řadě jde o profilový systém Elegant, založený na univerzální modulární platformě iCOR. Další novinkou je technologie skelných vláken ThermoFibra, která společně s tepelnými výztužemi Forthex vytváří nejlépe fungující systém oken a dveří na trhu PVC oken, a to bez použití standardní ocelové výztuhy.

 

iCOR je modulární systém, který umožňuje kombinovat různé designy oken, různé produktové řady (které budou na této platformě založené) či různé technologie zpracování okenních a dveřních profilů. Různé stavební hloubky bude nyní možné osazovat různými typy křídel. iCOR je tedy maximálně flexibilní řešení, které navíc výrazně sníží složitost produktové nabídky a obchodním partnerům Deceuninck přinese úsporu prostoru a nákladů na skladování.

Profilový systém Elegant (s kompletní nabídkou oken a dveří pro vestavnou hloubku 76 mm) a technologie ThermoFibra (pro systém Elegant) patří k hlavním lákadlům na stánku Deceuninck.

ThermoFibra je úspěšná technologie, kterou bude Deceuninck postupně zavádět na dalších evropských trzích. Její podstatou jsou nekonečná skelná vlákna, která poskytují výjimečnou pevnost a zároveň dosahují nejlepších (= nejnižších) hodnot tepelné prostupnosti. Díky výztužím Forthex v rámech a technologii ThermoFibra je už ocel v okenních profilech zcela zbytečná. Tím se samozřejmě významně sníží hmotnost, zejména u dnes tolik oblíbených velkoformátových oken (což je velká úleva nejen při výrobě, ale také při manipulaci a montáži hotového produktu). Další výhodou je i zrychlení procesu výroby.

Minimalistický design profilu Elegant těží z nové technologie ThermoFibra i po vizuální stránce. Pohledová exteriérová hrana se díky tomu může ještě snížit z 9 na 7 mm! Materiál je přitom plně recyklovatelný. Skelná vlákna se od PVC separují přímo v naší vlastní recyklační lince v belgickém Diksmuide. Potřebné úpravy strojního vybavení pro práci s těmito profily na straně našich zákazníků (dodavatelů oken) jsou přitom minimální.

PROSÍME O PŘÍPADNÉ PUBLIKOVÁNÍ INFORMACÍ Z TÉTO TISKOVÉ ZPRÁVY AŽ OD BŘEZNA 2020. DĚKUJEME.

 

 

 
 
 

Deceuninck Group je přední evropský výrobce kvalitních PVC okenních a dveřních profilů s parametry pro nízkoenergetické a pasivní bydlení. Zaměřuje se také na výrobu stavebních systémů, zejména fasádních obkladů a teras. Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 20 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), dále v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii.

Česká pobočka Deceuninck, spol. s r. o. (dříve Inoutic/Deceunink, spol. s r. o.), byla založena roku 1993. Na na českém, slovenském a maďarském trhu tedy úspěšně působí už více než 25 let. Zajišťuje prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů – Eforte, Prestige a Arcade, novinky Elegant i stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.

www.deceuninck.cz

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]