doblogoo

Nový ultra krycí Pilot Pintor pokreslí oblečení, nábytek, kytaru i deštník

Pilot

Publikováno: 10. 04. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Vaši kreativitu už nic nezastaví! Nové dekorační popisovače Pilot Pintor otevírají naprosto nový prostor všem kreativním nápadům a amatérským umělcům. Ultra krycí inkoust pokreslí jakýkoliv povrch, a to i ten nejtmavší. V prodeji je 12 pestrých a sytých barev, 6 pastelových a 6 metalických odstínů. Pilot Pintor zanechá svou stopu všude tam, kde chcete!

 

Japonský výrobce per Pilot neustále posunuje vpřed celý svět psacích potřeb. Jeho nejnovějším počinem jsou dekorační popisovače Pilot Pintor. Ty vynikají ultra krycím inkoustem na vodní bázi. Jejich barevný pigment rychle zasychá a díky tomu perfektně drží na jakémkoliv materiálu. Papír, dřevo, sklo, keramika, plast, kov nebo třeba textilie. U některých materiálů dosáhnete ještě lepších výsledků a především permanentní stopy pomocí zažehlení, zapečení či přelakování. Inspirativní pestré a syté barvy se hodí jak pro detailní práci, tak i velké barevné plochy. Perfektní pro kreslení, barvení, zdobení, značení, psaní či kaligrafii. Pilot Pintor je v prodeji ve dvou šířkách hrotu. Doporučená maloobchodní cena je 399 Kč za sadu 6 dekorativních popisovačů. Ty jsou k dostání i po jednotlivých kusech.

V celé nabídce je 24 barevných odstínů rozdělených po 6 popisovačích do 4 sad. Každá sada je svou barevnou škálou specifická, a tak vám k tvoření stačí i jen jeden balíček. Začít krášlit své věci můžete v šatníku: textil, kůže i například boty jsou vhodným podkladem. V kuchyni si ozdobte sklo i porcelán. Vaše ložnice a noční dřevěné stolky už se těší na nové barevné detaily. A v dětském pokoji z kartonové krabice lehce vytvoříte bájný hrad i s drakem.

Sada Pintor Classic obsahuje základní barevné tóny. S Pintor Fun se více odvážete a sada Pintor Pastel je už podle svého názvu jemná a květinová. Kovového efektu na jakémkoliv podkladu dosáhnete díky Pintor Metal.

Více inspirace, tipů a triků pro kreativní využití popisovače Pilot Pintor najdete na http://www.pilot-pintor.eu/cz/

 

 

 
Video
 
Deštník
Džínová bunda
Kytara
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]