doblogoo

Ověřte si cenu vozu podle VIN na Caara.cz

Caara

Publikováno: 06. 03. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Praha, 6. března 2017 – Ve spolupráci se společností Cebia vyvinul český startup Caara.cz jednoduchý online nástroj, který umí stanovit reálný odhad prodejní ceny ojetého vozu. Pro okamžité získání informací o tržní ceně vozidla na českém trhu stačí zadat VIN (identifikační číslo vozidla). Právě identifikace vozidla pomocí VIN je jednoduchá, rychlá, jednoznačná a umožňuje stanovit cenu i s ohledem na specifikaci konkrétního vozidla. Obvyklá cena vozidla na českém trhu je pak stanovena na základě dynamické analýzy realizovaných a nabídkových cen srovnatelných vozidel.

 

Díky automatické identifikaci vozidla pomocí VIN se systém dostane k jeho značce, modelu, technickým parametrům, provedení, výbavovému stupni, seznamu sériového a dodatkového vybavení, prodejní ceně základní verze nového vozidla a jeho dodatkové výbavě. Na identifikaci přímo navazuje ocenění. „Obvyklá cena je tvořena na základě dynamické analýzy realizovaných a nabídkových cen pomocí moderních selflearningových statistických metod vyhodnocování cen prodávaných vozidel a jejich výbav,“ upřesňuje Jan Dryák, tiskový mluvčí společnosti Cebia.

 „Jedinečný program CebiCat GT byl doposud k dispozici pouze pro obchodní partnery společnosti Cebia. My jsme se ho jako první rozhodli nabídnout všem. A tak u nás na Caara.cz stačí jen zadat aktuální stav najetých kilometrů a VIN spolu s datem první registrace vozidla, obojí najdete v Osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz). Tržní cenu se dozvíte okamžitě,“ dodává Jan Veselý, zakladatel startupu Caara.cz.   

Investorem revoluční služby Caara.cz je nově založený startupový investiční fond Use It Up. Ten se soustřeďuje na rozjezd startup projektů s růstovým potenciálem, financování subjektů rozvojovým kapitálem, převzetí nástupnictví podnikání „otců zakladatelů“ či financování restrukturalizací. Use It Up je fondem kvalifikovaných investorů. Komplexní webové řešení pro Caara.cz vyvinula digitální agentura Story TLRS, která se tohoto startupu s nadšením chopila a nadále se podílí na jeho rozvoji, aktuálně například implementací online nástroje od společnosti Cebia.

 

 

 
 
 

Caara.cz je nová online služba, která nabízí levnější, pohodlnější a především transparentnější způsob nákupu či prodeje vozu. Caara.cz propojuje prodávající a kupující a představuje tak novou alternativu nákupu a prodeje ojetého vozu přes internet. Bez bazarů a s detailní analýzou technického stavu vozu. Tím, co Caara.cz do obchodu s ojetými vozy přidává, je nezávislá a důkladná kontrola technického stavu vozidla. 

www.caara.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]