doblogoo

Pikantnosti pana Spaka

Spak

Publikováno: 30. 05. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Grilování není pro slečinky! Praví chlapi milují ostré, a to moc dobře vědí i v Sušici ve firmě pana Hanse Petera Spaka. Ale na druhou stranu také chápeme, že grilování je většinou rodinná záležitost, a tak vám přinášíme tipy na pálivé dressingy, kečupy a omáčky, pěkně odstupňované podle pálivosti. A pokud by byly přece jen až moc ostré, zjemněte si je zakysanou smetanou. 

 

Připravili jsme pro vás pár zajímavostí, po kterých třeba změníte názor na všechny pálivé dobroty a ostré omáčky. Pálivé papričky obsahují vitaminy A a C, vápník, draslík a kapsaicin. Takové pikantní jídlo vám tak posílí imunitní systém, sníží hladinu cholesterolu nebo urychlí trávení. Váš metabolismus bude šlapat jako hodinky a kalorie se spálí skoro samy. Pikantní jídlo navíc vyplaví endorfiny a hormon štěstí serotonin. Je známo, že láska prochází žaludkem, a malé rudé papričky v těle rozproudí vášeň…

Spak Steak omáčka 3 druhy pepře

Pepř a steak k sobě nerozlučně patří, proto Spak vytvořil Steak omáčku 3 druhy pepře. Omáčka kombinuje bílý, zelený a černý pepř pro vyváženou a příjemně pikantní chuť, na kterou váš zasloužený steak už dlouho čekal.

Spak Gourmet Ketchup ostrý

Italská rajčata a ostré koření pro výraznou chuť v pořádném balení. Nezklame žádného milovníka ostřejších chutí. Nezáleží na tom, jestli si ho přidáte k masu, hranolkům nebo třeba na párek v rohlíku. Vzhledem k jeho univerzálnosti se z něho stane váš kečupový parťák č. 1.

Spak Ďábelská omáčka

Velmi pikantní, kořeněná omáčka s kousky zeleniny, vhodná k různým druhům masa a přípravě nejrůznějších mexických specialit. Výborná také na ostřejší toasty či topinky. Jako stvořená pro vyznavače ostrých chutí.

Gourmet Ketchup Ultrahot

Kečup plný rajčat vyzrálých na jižním slunci a tak ostrého chilli (17 000 SHU), že se z toho zpotíte. Na hranolky, steaky, burgery, párečky a vše ostatní. Jednoznačně nejostřejší kečup na trhu, pouze pro starší 18 let.

Omáčka pro pravý chlapy

Velmi ostrá a pikantní omáčka s chutí originálních tabasco papriček. Omáčka, která spolu s chutným masem rozhodně rozpálí. Obsahuje Mad Cat tabasco omáčku – z červených papriček tabasco. Proto se doporučuje podávat lidem starším 18 let. 

 

 
 
 

Spak vyrábí v Sušici kečupy, hořčice, dresingy a další produkty už od roku 1990. V tehdejším Československu byl Spak vůbec prvním zahraničním investorem. Od té doby si značka s rodinnou tradicí sahající až do roku 1935 našla cestu jak do českých obchodů a domácností, tak na zahraniční trhy. V Česku zaujímá druhý největší podíl na trhu dressingů, v prodeji kečupů je v první pětce.

www.spak.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]