doblogoo

Podzimní novinky v malých kuchyňských spotřebičích

Electrolux

Publikováno: 22. 09. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Značka Electrolux představí letos na podzim několik novinek, mimo jiné také z oblasti malých kuchyňských spotřebičů. Jednou z nich je stolní mixér ESB9300 z řady Masterpiece s jedinečnou technologií PowerTilt®. Dále Electrolux představuje tři nové tyčové mixéry a ruční šlehač.

 

První zářijovou novinkou je tyčový mixér ESTM3400, který disponuje tlačítkem/funkcí Turbo pro rychlé mixování. Jeho tělo tvoří designová noha z nerezové oceli a mixovací nádoba o objemu 0,7 l. V příslušenství pak najdete šlehací metlu a pasírovací nástavec na brambory. Příkon mixéru je 600 W a délka přívodního kabelu 1,2 m. Je dostupný v černé barvě.

Tyčové mixéry ESTM6000 a ESTM6500 z řady Creative Collection jsou podobného designu. Oba modely jsou tvořeny nohou z nerezové oceli a k dispozici mají mixovací i sekací nádobu. Regulace otáček je plynulá a mixéry disponují funkcí Turbo pro rychlé mixování/sekání. Příslušenství modelu ESTM6500 obsahuje šlehací metlu a pasírovací nástavec na brambory. Příkon obou mixérů je 700 W a délka přívodního kabelu je 1,8 m. Vybírat můžete mezi černou (lékořicovou) a stříbrnou barvou.

Poslední novinkou, kterou Electrolux v oblasti malých kuchyňských spotřebičů tento podzim představí, je ruční šlehač EHM3300. Volba rychlosti šlehání je zde variabilní a stejně jako u předchozích mixérů zde najdete tlačítko s funkcí Turbo pro rychlé šlehání. Příslušenství obsahuje dvě šlehací metly a dva hnětací háky z nerezové oceli. Příkon šlehače je 450 W a délka přívodního kabelu 1 m. Šlehač přijde na trh ve dvou barvách, bílé a stříbrné.

 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]