doblogoo

Pomazánky ze sušenek Lotus Biscoff si zamilujete

Lotus Bakeries

Publikováno: 22. 06. 2016
Autor: Markéta Rejmonová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Originální chuť oblíbených karamelových sušenek Lotus Biscoff určených k šálku kávy si nyní můžete dopřát i v podobě roztíratelných pomazánek. Pomazánky ze sušenek Lotus Biscoff jsou v nabídce ve dvou variantách – v jemné a v křupavé s kousky sušenek.

 

Pomazánky Lotus Biscoff si nejlépe vychutnáte s celou rodinou při snídani, při odpolední svačině nebo jako sladkou tečku po obědě. Jsou ideální alternativou k marmeládám či arašídovým máslům. Skvěle chutnají namazané na čerstvém pečivu, toastu, palačinkách nebo třeba s plátkem jablka či jen tak samotné.

Jejich uplatnění je však mnohem širší. Můžete je použít jako tajnou ingredienci do teplých pokrmů či dezertů, čímž povýšíte vaše kulinářské umění a dodáte vašim oblíbeným receptům jedinečnou chuť!

Svým složením bez dochucovadel a barviv jsou pomazánky ze sušenek Lotus Biscoff vhodné i pro děti. Neobsahují ani žádné GMO suroviny.

 

Jak vše začalo

Historie pomazánek ze sušenek Lotus je velmi zajímavá. Vznikly díky skvělému nápadu Els Scheppersové, milovnici dobrého jídla, jež vytvořila recept, který přeměnil sušenky Lotus Biscoff ve sladkou pomazánku. S tímto receptem se zúčastnila populární belgické televizní show The Inventors (v překladu Vynálezci). Porota složená z šéfkuchařů a známých osobností vybrala z více než 2000 soutěžících pět finalistů, mezi nimiž byla i Els Scheppersová.

Společnost Lotus Bakeries se rozhodla její myšlenku podpořit a za pouhé dva měsíce v roce 2008 spatřil světlo světa nový produkt – pomazánka z karamelových sušenek Lotus Biscoff a staly se okamžitě hitem. Vyprodány byly během pouhých tří hodin! Na legendárních pomazánkách ze sušenek Lotus Biscoff si nyní můžete pochutnat i vy.

Karamelové pomazánky ze sušenek Lotus Biscoff zakoupíte v maloobchodní síti (např. Albert, Billa, Tesco). Doporučená maloobchodní cena jemné pomazánky Lotus Biscoff (400 g) i křupavé pomazánky Lotus Biscoff (380 g) činí 84,- Kč.

Pochutnejte si i na originálních karamelových sušenkách Lotus Biscoff, které chutnají stejně, jako pomazánky ze sušenek Lotus Biscoff. Zakoupíte je také v maloobchodní síti.

 

 
 
 

Příběh sušenek Lotus Biscoff začal roku 1932 v malém pekařství v belgickém městečku Lembeke. Lotus Bakeries je dodnes rodinným podnikem se sídlem ve svém rodném městě. Jaké je tajemství sušenek Lotus Biscoff? Jedná se o 3 zcela jednoduché věci: jedinečná chuť, křupavost a originální tvar. Navíc se skvěle hodí ke kávě. Lotus Biscoff je již tradiční součástí mnoha dobrot: moučníků, zmrzlinových pohárů, pomazánka z Lotus sušenek se používá na pečivo nebo k jeho plnění, Lotus Biscoff topping najdete v pohárech a na dortech a Lotus Biscoff drť využijete na cheesecake nebo jako posyp moučníků i jiných dobrot. A právě časté spojení se zmrzlinou přivedlo Lotus Bakeries k myšlence nové Lotus Biscoff zmrzliny. Díky zachování zdravé rovnováhy mezi tradicí a inovací nabízí Lotus Bakeries svým zákazníkům jedinečnou škálu výrobků.

www.lotusbakeries.cz

Markéta Rejmonová

Tel.: 739 547 358

E-mail: marketa(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]