doblogoo

Pořiďte si pod stromeček japonské plnicí pero

Pilot

Publikováno: 23. 10. 2019
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Vybrat elegantní, užitečný, stylový, a ještě navíc luxusní dárek, bývá někdy dost těžké. Při honu za opulencí často zapomínáme na nenápadné, ale o to stylovější psací potřeby, jaké nabízí třeba tradiční japonská značka Pilot. Právě její luxusní pera jsou skvělým dárkem nejen pro moderního muže.

 

Vysoká hra

Plnicí pera z řady Capless oslňují svou výjimečností a jedinečnou konstrukcí bez víčka. Jedná se o moderní psací potřeby s výsuvným hrotem, které nabízí perfektní kombinaci luxusu a technologie. Pilot Capless Rhodium (5560 Kč) ocení zejména ti, kteří rádi používají lehčí pera pro pohodlné psaní, jelikož je tělo vyrobeno z hliníku. Vybírat můžeme ze 3 velikostí hrotu: tenký, střední a široký. 

Pro milovníky zlatého designu je určený Pilot Capless Gold (5560 Kč). Ten je zdoben vzácným rhodiem, které se používá v klenotnictví. Jedinečné luxusní zlaté pero je k dispozici ve třech velikostech: tenké, střední a široké, a ve dvou základních barvách, modré a černé. S plnicími pery Capless nikdy nesáhnete vedle a skvěle se hodí pod vánoční stromek.

Průhledný klenot

Pokud přemýšlíte nad netradičním dárkem svým nejbližším, zvolte Pilot Custom 74 (4690 Kč). Je to podlouhlé plnicí pero, jehož jedinečnost mu dodává průhledné tónované tělo. Custom 74 můžete použít s dodaným konvertorem, do kterého jednoduše natáhnete inkoust a připojíte na tělo plnícího pera, nebo s inkoustovými bombičkami Pilot. Vzhledem k vyměnitelným náplním má také pozitivní dopad na životní prostředí. Pořiďte si tento průhledný klenot, který skvěle padne do ruky a okamžitě si jej zamilujete. K dispozici pouze v černé barvě.

Každá věc má svůj příběh

Plnicí pero Pilot Heritage 92 (5560 Kč) je vyrobeno z transparentní bezbarvé pryskyřice. Hrot ze 14karátového zlata je potažen rhodiem, což peru dodává na jeho eleganci a originalitě. Pro skutečný zážitek z hladkého psaní doporučujeme pero naplnit prémiovými inkousty Pilot Iroshizuku. Heritage 92 je k dispozici ve dvou velikostech hrotu: tenký a střední. Tímto luxusním plnícím perem uděláte radost téměř každému. Využijte Heritage 92 na ladné podepsání smlouvy či oficiálních dokumentů.

Gumovací zázrak

V případě, že jste milovníky gumovacích per Pilot, je zde pro vás luxusní roller Pilot FriXion Ball LX (903 Kč). Stačí pouze stisknout a bez rozepisování psát, již žádné ztracené víčko! Kouzelný a elegantní inkoust FriXion a krásný design napomáhá vaší fantazii. Plně kovové tělo a neklouzavá úchopová zóna okouzlí vaše prsty a 6 oslňujících barev očaruje vaše oči. Napiš, vygumuj a okamžitě přepiš. Výrobek má také vyměnitelnou náplň, čímž je šetrnější k životnímu prostředí.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Pilot Capless Rhodium (5560 Kč) www.pilotpen.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Pilot Capless Rhodium (5560 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball LX (903 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball LX (903 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Capless Rhodium (5560 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot Capless Rhodium (5560 Kč) www.pilotpen.cz
Pilot FriXion Ball LX (903 Kč) www.pilotpen.cz
 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]