doblogoo

Proč zvolit indukční varnou desku Electrolux

Electrolux

Publikováno: 14. 02. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Indukční technologie představuje nejrychlejší, nejbezpečnější a energeticky nejúčinnější způsob vaření na varné desce. Varná nádoba se zahřívá přímo a předehřívání není nutné. Indukční varné desky navíc úžasně vypadají a jejich elegantní design perfektně doplní ty nejkrásnější kuchyně. Proč si vybrat právě indukční varnou desku Electrolux?

 

Chcete vařit rychleji?

Indukční technologie představuje ten nejrychlejší způsob vaření – dokáže přivést k varu 1 litr vody už za 2 minuty. Většina modelů Electrolux má také funkci posílení výkonu, tzv. Power Booster, kdy varná zóna dosáhne okamžitě nejvyšší teploty.

Chcete šetřit energii a peníze?

Indukční desky nepotřebují rozehřívání, energie se přeměňuje na teplo téměř ihned. Teplotu můžete navíc ovládat přesně, takže nedochází ke zbytečnému plýtvání energie, což oceníte, až vám přijdou účty za elektřinu.

Chcete vařit bezpečně?

Všechny indukční varné desky Electrolux mají funkci rozpoznání varné nádoby, která určí její tvar a velikost. Ohřívá pak pouze místo pod nádobou, vše okolo zůstane na dotyk chladné. Deska neohřívá ani drobné předměty, které na ni položíte, například lžíce.

Už nechcete připálené pokrmy?

Díky přesnému a citlivému ovládání můžete ovládat teplotu velmi jednoduše. Stačí posunout ovládací tlačítka a teplota se okamžitě změní. Můžete tak třeba udržovat omáčku při ideální teplotě, aniž by hrozilo, že se připálí.

Nechcete si lámat hlavu s čištěním?

Protože se deska ohřívá jen tam, kde je varná nádoba, nedochází ke zbytečnému připalování jídla, které na ni ukápne, takže máte o starost méně.

Potřebujete něco během vaření vyřídit? 

Ať už vás vyruší sousedka nebo musíte utěšit plačící dítě, jedním stisknutím tlačítka STOP+GO přípravu jídla pozastavíte – všechny aktivní varné zóny se přepnou na nejnižší teplotu. Dalším stisknutím tlačítka můžete pokračovat, kde jste přestali.

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]