doblogoo

S mobilními aplikacemi máte vše pod palcem

EasyStore

Publikováno: 17. 12. 2018
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

To, že nám mobilní aplikace usnadňují život, není žádnou novinkou. Jedním kliknutím dokážeme odeslat platbu, zjistit počet kilometrů, které jsme na výletě urazili, či použít mobilní telefon namísto GPS navigace. Se smart aplikacemi od Easystore budete mít pod palcem bezpečnost a pohodlí své rodiny i mazlíčků. Pouhým nahlédnutím do aplikace zjistíte, zda dítě v postýlce klidně spinká, pes nepřeskočil plot a neutekl k sousedům a děti v pořádku dorazily ze školy domů.

 

iBaby Care M7 video chůvička

Se svým malým potomkem můžete být v kontaktu za každé situace. Ve spolupráci s ovládací aplikací pro chytré telefony přenáší chytrá chůvička iBaby Care M7 krystalicky čistý obraz ve full HD ve dne i v noci, a přitom pokryje prostor v rozsahu 360°. Integrovaný mikrofon a reproduktory dovolují komunikaci oběma směry současně. Kvalitu přenosu zvuku výrazně vylepšuje aktivní rušení ozvěny, miminko tak bezpečně pozná hlas rodičů a bude klidnější. V případě, že začne vaše miminko plakat či naopak nemůže večer usnout, můžete skrze aplikaci zapnout noční světlo. Rázem dítě uvidí na stěně noční oblohu s hvězdičkami.

Celou instalací vás detailně provede ovládací aplikace a chůvičku iBaby M7 tak pohodlně připojíte do domácí sítě za méně než 60 vteřin. Chůvička navíc podporuje dual band routery. Dokáže fungovat jak v pásmu 2,4 GHz, tak 5 GHz. Díky jednoduché instalaci a kompaktním rozměrům lze bez obtíží iBaby M7 brát s sebou i na rodinné dovolené. iBaby Care M7 je vybaveno senzory teploty a vlhkosti. Díky tomu včas zjistíte, kdy je potřeba vyvětrat, přidat teplotu na termostatu nebo dokonce dítěti vyměnit plenu. Senzor také sleduje koncentraci nejčastěji se vyskytujících látek, které mohou představovat významné zdravotní riziko.


Tractive GPS Tracker pro domácí mazlíčky

Chcete vědět, kde přesně je váš domácí mazlíček právě teď? Bojíte se, aby se vám nezaběhl? Tractive GPS Tracker zajistí zobrazení polohy vašeho mazlíčka, kdykoliv potřebujete. Malá krabička umístěná na obojku obsahuje GPS lokátor a integrovanou SIM kartu pro datový přenos polohy přímo do vašeho chytrého telefonu. Aplikace pro iOS, Android a Windows je zdarma.

Tractive ukazuje nejen to, kde byl váš domácí mazlíček před několika minutami, ale umožní sledovat pohyb mazlíčka v reálném čase. S funkcí Live Tracking na displeji uvidíte celou trasu, kudy váš mazlíček běží, a především kterým směrem, díky čemuž můžete i odhadnout, kam má pravděpodobně namířeno. Další funkcí je stanovení virtuálního plotu. Pokud dané teritorium opustí, budete první, kdo se to automaticky dozví pomocí notifikace na vašem telefonu. Pokud z nějakého důvodu dojde k tomu, že není možné zobrazit aktuální polohu vašeho zvířete, zůstane na mapě vyznačena jeho poslední známá poloha a historie pohybu.


Danalock V3 chytrý zámek

Potřebujete nečekaně do bytu vpustit řemeslníky a nemůžete být zrovna doma? Každou středu k vám chodí paní na úklid, ale vy jí nechcete svěřit klíče? Takový uživatel si pouze stáhne aplikaci k chytrému zámku Danalock V3, s jejíž pomocí dveře odemkne, klidně pouze v definovaných časech. Uvnitř malého zařízení je Bluetooth vysílač, který se prostřednictvím aplikace propojí s chytrým zámkem. Výsledkem je automatické otevírání/zavírání dveří, jakmile se uživatel přiblíží do zvolené zóny. Pak už stačí pouze vzít za kliku či kouli u dveří. Notifikaci si můžete nastavit i pro případ, že děti dorazí v pořádku ze školy.

Danalock V3 lze nainstalovat na vnitřní stranu jakýkoliv standardních dveří, přičemž montáž zvládne každý začínající kutil. Zámek se sám nakalibruje na míru konkrétním dveřím a celým procesem vás krok za krokem provede stejnojmenná aplikace, která je zdarma pro chytré telefony se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0. Zvenčí můžete připojenou cylindrickou vložku Gerda otevřít klasickým klíčem - šikovná pojistka pro případ, že se vám po náročném dni vybije telefon. A pokud chcete otevřít nebo zavřít dveře zevnitř, nemusíte hned běžet pro telefon. Pouze madlem Danalocku V3 otočíte o několik stupňů v požadovaném směru.

 

 
 
 

EasyCo s.r.o. je distribuční společnost s vlastním online obchodem, která zastupuje prestižní světové značky se smart příslušenstvím a technologiemi na českém i slovenském trhu. Na českém trhu působí od roku 1995.

www.easystore.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]