doblogoo

S nehynoucí láskou Tvůj Pilot

Pilot

Publikováno: 21. 12. 2017
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Blíží se Valentýn, svátek všech zamilovaných. Dejte své polovičce najevo, jak moc vám na ní záleží. Rozhodně zabodujete překvapivým návratem ke klasice – ručně psaným milostným dopisem. Ale čím ho napsat? Japonská pera Pilot nabízí atraktivní kolekce kuličkových per, gelových rollerů a plnicích per s neobvyklým designemNové edice Animal a Retro Pop jsou v prodeji v elegantním balení v dárkové krabičce a stylové taštičce. 

 

Kdy naposledy jste dostali nebo někomu ručně napsali milostný dopis? Je to skvělý dárek pro někoho, koho skutečně milujete. Milostné dopisy jsou poklady, které si schováváme celý život. Ohňostroj emocí a zvědavosti, který odstartuje radostí při jejich otvírání, přechází během čtení milých slovíček v úsměv na tváři a nakonec nás příjemně zahřeje u srdce.

Jak ale napsat takový dopis? Žádná univerzální rada ani šablona neexistuje. Jednoho pomocníka bychom pro vás ale měli. Pokud byste náhodou při psaní udělali chybu, s přepisovatelným gelovým rollerem Pilot FriXion Ball LX ji snadno opravíte.

Romantické gesto v podobě ručně psaného dopisu můžete ještě vylepšit drobným dárkem. Darováním pera, kterým jste své city přenesli na papír, věnujete polovičce dárek, který využije v každodenním životě.

Milovníci zvířecích motivů ocení kolekci psacích potřeb Pilot Animal Collection, která má jednoduchý a elegantní tvar. Tělo těchto per kombinuje moderní matné provedení s neobvyklým designem uprostřed. Pokud je ale vaše polovička spíše na zářivé barvy, tak potom sáhněte po kolekci Pilot Retro Pop Collection. Ta hýří radostí s barevným pop designem a dává sbohem monotónnosti a šedi. 

Valentinský dárek v podobě kuličkového pera, gelového rolleru nebo plnicího pera Pilot Animal Collection a Retro Pop Collection koupíte za doporučenou cenu od 421 Kč.

 

 
 
 

Už celých 100 let je PILOT synonymem pro poskytování nových řešení a nápadů v oblasti psaní. Společnost byla založena v Japonsku roku 1918 pány Ryosuke Namiki a Masao Wada. Původně společnost nesla jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989. Moderní jméno odkazuje na desetiletí tvořivosti, inovace a designu, což zajistilo značce PILOT pozici mezi světovými lídry v oblasti psacích potřeb. Na českém trhu figuruje značka PILOT od roku 1995. Od založení až do současnosti společnost nikdy nepřestala s inovací a stále přináší nové prostředky, kterými posunuje vpřed technologii psacích potřeb. Tím, že naslouchají svým zákazníkům, jim jejich výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion – rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě. I nadále nepřestávají plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu jejich produktů.

www.pilotpen.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]