doblogoo

Šikovní pomocníci pro vaše vánoční pečení

Electrolux

Publikováno: 09. 11. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Vánoce už klepou na dveře. Společně s nakupováním dárků, zdobením stromečku a vánočním úklidem k Vánocům také neodmyslitelně patří pečení a zdobení vánočního cukroví. Vanilkové rohlíčky, kokosové kuličky či čokoládové sušenky – domácí pomocníci Electrolux zvládnou vše!

 

Kuchyňský robot EKM7300

Kuchyňský robot Electrolux Assistent se díky celokovovému tělu s výkonným 1000W motorem stane dokonalým pomocníkem při vašem vánočním pečení. Bez problému za vás zvládne náročné hnětení, šlehání a mixování. Z příslušenství při pečení oceníte zejména profesionální hnětač těsta TruFlow™, díky němuž bude těsto nadýchané jako z té nejlepší pekárny.

Mixér ESB9300

Tento mixér z kolekce Masterpiece se stane jedním z vůbec nejšikovnějších pomocníků ve vaší kuchyni. Díky jemnějšímu mixování vytváří lepší chuť a zajišťuje pokrmům větší množství vitamínů a méně oxidace. Disponuje jedinečnou technologií PowerTilt®, která optimalizuje vířivý efekt, takže jsou všechny přísady nasávány stejnoměrně a vy si tak můžete užít dokonalé mixování a ještě dokonalejší chuť vašich vánočních pochoutek.

Tyčový mixér ESTM6500

Tento tyčový mixér z řady Creative Collection je tvořen nohou z nerezové oceli a k dispozici má mixovací i sekací nádobu. Regulace otáček je plynulá a mixér disponuje funkcí Turbo pro rychlé mixování či sekání. Příslušenství obsahuje šlehací metlu a pasírovací nástavec na brambory. Příkon je 700 W.

Ruční šlehač EHM3300

Volba rychlosti šlehání je u tohoto ručního šlehače variabilní a stejně jako u předchozího tyčového mixéru zde najdete tlačítko s funkcí Turbo pro rychlé šlehání. Příslušenství obsahuje dvě šlehací metly a dva hnětací háky z nerezové oceli. Příkon šlehače je 450 W. Vytvářet vánoční cukroví nikdy nebylo jednodušší!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů, který staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků. Díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Frigidaire, Anova a Electrolux Grand Cuisine prodá skupina více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2016 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 121 mld. SEK a společnost zaměstnávala 55 000 zaměstnanců.

www.electrolux.cz

Lucie Krejbichová

Tel.: 602 359 328

E-mail: lucie@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2017 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]