doblogoo

Sítě do oken jako nejlepší přítel hmyzu

Climax

Publikováno: 08. 07. 2020
Autor: Michaela Čermáková

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Zkusili jste se někdy na problematiku „obtížného“ hmyzu podívat i z opačného pohledu? Hmyz vám v domovech sice může znepříjemňovat život, ale je především důležitou součástí našeho ekosystému. Sítě do oken a dveří od českého výrobce CLIMAX jsou šetrným řešením, které chrání vás i hmyz. Představujeme také novinku – elegantní zesílené plisé sítě pro balkony a terasy.

 

Sítě chrání hmyz

Sítě do oken představují nový způsob, jak chránit prostředí kolem nás a hmyz před vyhubením. „Ekologie a životní prostředí pro nás byly vždy důležitými oblastmi. Stejně jako je naše stínicí technika – oproti klimatizaci – zdravou formou ochrany před horkem, tak i sítě do oken mohou přispívat k ochraně prostředí. Díky sítím redukujeme používání insekticidů a jiných chemikálií, což je šetrné nejen k přírodě, ale hlavně vůči lidem, kteří mají sítě ve svých domovech,“ informuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX.

S okenními sítěmi se nemusíte omezovat při větrání ve svých domovech, kancelářích a průmyslových budovách. Chráníte sebe a zároveň tím neohrožujete hmyz na životě. Respekt k hmyzu je totiž základním předpokladem pro udržení přírodní rovnováhy.

CLIMAX tip: V roce 2012 vznikla ekologická iniciativa pro ochranu hmyzu „Insect Respect“, která buduje povědomí o důležitosti hmyzu pro život. Nabízí šetrné řešení a prostředky bez insekticidů, které slouží k ochraně před hmyzem. Postupně se k této myšlence ochrany hmyzu a udržení přirozené rovnováhy v našem ekosystému přidávají evropští výrobci z různých odvětví, kterým není lhostejné životní prostředí. 

Nová dvojitá plisé síť  

Nová plisé síť s dvojitou síťovinou od českého výrobce CLIMAX nabízí moderní řešení pro všechny vstupy na terasy a balkony. Umožňuje bezbariérový průchod a snadno se ovládá. Je vyrobena z pevných extrudovaných profilů o tloušťce 22 mm a opatřena magnetem pro tiché dovírání. Zafixovat ji můžete v libovolné poloze. Plisovaná síť se vyrábí s elegantní černou skládanou dvojitou síťovinou, která ještě více ochrání, ale nebrání výhledu ven.

CLIMAX nabízí široký výběr sítí do oken a dveří, které využijete téměř celoročně. Díky sítím můžete neomezeně větrat, bez rušení spát a malí hmyzí kamarádi vám nebudou překážet ani při vaření v kuchyni. Na výběr jsou sítě pevné, otevíratelné, rolovací, posuvné nebo v provedení plisé. Sítě lze zakoupit k oknům a dveřím samostatně nebo mohou být součástí venkovních rolet.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
Plisé síť, www.climax.cz
Stáhnout galeriiStáhnout foto
 
 
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
Plisé síť, www.climax.cz
 
 
 

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Zaměstnává přes 500 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. Výroba, sídlo společnosti a vlastní vývojové centrum se nachází ve Vsetíně. Více než polovina všech výrobků směřuje na export do zemí západní Evropy. CLIMAX vyrábí venkovní žaluzie a rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění, pergoly, sítě proti hmyzu a vnitřní žaluzie.  

www.climax.cz

Michaela Čermáková

E-mail: michaelac(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]