doblogoo

SKYTRIUM – na zahradě celý rok

Albixon

Publikováno: 19. 06. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Taky jste si všimli, že se aprílové počasí objevuje bez ohledu na to, který měsíc zrovna máme? Teď na jaře se všichni těší na krásné teplé dny a často místo toho přichází déšť. S chytrým řešením, které přináší SKYTRIUM, vás to ale trápit nemusí. Ať už počasí vypadá jakkoli, vy prožijete jaro v pohodlí a teple. Stačí si jen vybrat z nabízených designů a nainstalovat.

 

Bazénový specialista, společnost ALBIXON, vyvinula ve spolupráci s předními architekty a designéry SKYTRIUM. Tento systém svým tvarem, funkčností i širokou škálou barev a dekorů uspokojí vaši představu ideálního krytého venkovního posezení.

Zásadní výhodou SKYTRIA je jeho snadná instalace. Stačí pouze jedna opěrná zeď, ke které se lehká hliníková konstrukce rychle a hladce připevní. Díky výplním z polykarbonátu nebo bezpečnostního skla můžete terasu využívat po celý rok, bez obav z počasí. SKYTRIUM nezapomíná ani na vaše čtyřnohé mazlíčky, ti mohou mít zabudovaný svůj vlastní vchod. Samozřejmostí je vysoká kvalita celého řešení a jeho bezúdržbový provoz.

Vybírat můžete ze tří designů. Model Mia vypadá velmi dobře ve spojení s moderními i tradičními rodinnými domy. Tři typizované rozměry zaručí, že se dá umístit téměř k jakékoliv stavbě a na jakoukoliv zahradu. Domácí kutilové jednoznačně ocení jeho jednoduchou instalaci, kterou zvládnou docela sami. Čirá polykarbonátová krytina s UV ochranou a možností výběru zabarvení vás ochrání před přímým sluncem, a vy tak můžete v klidu trávit letní dny na terase bez starosti o vaše zdraví.  

Elegance modelu Rio je patrná na první pohled. Možnosti výběru umístění dveří a barevného provedení naznačují, že se jedná o velmi univerzální model vhodný jak k rodinnému domu, tak třeba k penzionu. Pevná konstrukce s oblým tvarem si skvěle poradí se sněhem, díky tomu je tento model velmi žádaný v horských oblastech.

Ty, co si nepotrpí na velká terasová řešení, jistě zaujme model Art. Jeho minimalistický design podtrhne vzhled každé stavby i exteriéru. K instalaci opět postačí jediná zeď. Výplně konstrukce tvoří velmi kvalitní a silné bezpečnostní sklo, které vás vždy ochrání před rozmary počasí.

Ať si vyberete kterýkoliv typ, s každým deštivým nebo větrným dnem oceníte, jak dobré rozhodnutí jste udělali. Díky SKYTRIU si užijete pobyt venku i ve dnech, kdy všichni ostatní zůstávají schovaní doma.

 

 
 
Fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 

ALBIXON a.s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů, zastřešení a SKYTRIÍ již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 93 zemí světa. Široké produktové portfolio zahrnuje také čistírny odpadních vod a jímky. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

Tel.: 602 359 328

E-mail: lucie@doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2017 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]