doblogoo

Společnost ALBIXON spouští novou letní marketingovou kampaň

Albixon

Publikováno: 21. 07. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost ALBIXON, největší český výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, spouští novou marketingovou kampaň s originálními vizuály. Headliny jako „Kup si bazén, ať víš, v čem plaveš“ můžete vidět v různých reklamních formátech po celé léto.

 

Společnost ALBIXON nabízí své produkty v oblasti bazénové technologie a příslušenství formou reklamních formátů, a to v printu (Nedělní Blesk, Nedělní Aha, Blesk magazín), online médiích (Seznam.cz, iDNES.cz) i rádiích (Evropa 2, Frekvence 1, Hitrádia, Blaník a slovenské Radio Express). Bannery jsou k vidění na vyhledávačích přes Seznam.cz (Sklik) a Google.cz (ADwords).

Image vizuály společnosti ALBIXON s headliny „Kup si bazén, ať tě nic nežere!“, „Kup si bazén, ať víš, v čem plaveš!“ či „Kup si bazén, ať nic nechytneš!“ můžete vidět od 30. 6. do 29. 8. na českém a slovenském trhu.

Společnost ALBIXON zároveň chtěla zajímavou formou upozornit na některá ekologická rizika, jako jsou například odpadky na dně řek a oceánů, přelidněné pláže v mnoha letoviscích nebo případná zdravotní rizika při setkání se s živými tvory ve vodě.

Kampaň se zaměřila zejména na QUATTRO sety (bazén, zastřešení, technologická šachta, příslušenství) a klasické bazény. Prezentováno bylo také příslušenství, a to solární sprchy SPRING a bazénový vysavač DOLPHIN.

 

 

 
 
Fotogalerie
 
 
 
 
Kup si bazén, ať víš, a
Kup si bazén, ať nic nechytneš
 
 
 

ALBIXON a. s. je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již více než 25 let. Svým zákazníkům dodává také vířivky a bazénové příslušenství. Výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní prášková lakovna v Hořovicích je největší svého druhu v Evropě. Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

www.bazeny.cz

www.albixon.cz

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
DIY hračky pro malé i velké
 

DIY hračky pro malé i velké

Balakryl

Publikováno: 13. 02. 2020

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]