doblogoo

Společnost Electrolux představuje novinky v chlazení s mnoha užitečnými funkcemi

Electrolux

Publikováno: 13. 03. 2017
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

 Společnost Electrolux představuje letošní novinky v segmentu chlazení. V nové nabídce kombinovaných chladniček najdete několik vysoce výkonných modelů s mnoha užitečnými funkcemi, které udrží vaše potraviny déle čerstvé. S novými chladničkami navíc ušetříte i energie. Vyberte si mezi několika nabízenými modely ten, který bude vám a vaší kuchyni slušet nejvíc!

 

1.     Kombinované chladničky francouzského typu

Společnost Electrolux představuje novou kombinovanou chladničku francouzského typu EN6086JOX energetické třídy A+. Disponuje systémem No Frost, který minimalizuje výdaje za energie. U této chladničky oceníte dávkovač vody, který je umístěn přímo ve dvířkách chladničky, či alarm, který vás upozorní, pokud se teplota uvnitř chladničky zvýší. Díky velice snadnému elektronickému dotykovému ovládání budete mít vždy kontrolu nad tím, co se uvnitř chladničky děje. Hodit se vám může také funkce Holiday, jež přepne chladničku na minimální provoz, čímž šetří energie, pokud se chystáte na dovolenou. Barva: nerez, čistý objem chladničky: 417 l, čistý objem mrazničky: 119 l, energetická třída A+, rozměry: 178 x 91,2 x 76,5 cm, hlučnost: 43 dB.

 

2.     Kombinované modely chladniček

Všechny nové kombinované modely chladniček mají energetickou třídu A++, což znamená, že jsou velmi šetrné k životnímu prostředí i k vaší peněžence. Společnost Electrolux přichází se čtyřmi novými modely kombinovaných chladniček: EN3390MOX, EN3790MOX, EN3790MFX a EN3790MOW. Ty disponují zásuvkou „nulová zóna“ (Zero Zone), ve které můžete nastavit nižší teplotu a větší vlhkost, čímž zajistíte ideální podmínky pro skladování potravin, jako jsou např. sýry, ovoce či zelenina, ale také docílíte jejich delší čerstvosti. Díky beznámrazové technologii Frost Free už tyto chladničky nikdy nebudete muset odmrazovat! Model EN3790MFX navíc disponuje unikátním systémem uspořádání přihrádek ve dveřích chladničky CustomFlex, který nabízí naprostou flexibilitu při skladování potravin.

· EN3390MOX: barva: nerez, čistý objem chladničky: 207 l, čistý objem mrazničky: 91 l, rozměry: 185 cm.

· EN3790MOX: barva: nerez, čistý objem chladničky: 243 l, čistý objem mrazničky: 91 l, rozměry: 200 cm

· EN3790MFX: barva: nerez, čistý objem chladničky: 243 l, čistý objem mrazničky: 91 l, rozměry: 200 cm

· EN3790MOW: barva: bílá, čistý objem chladničky: 243 l, čistý objem mrazničky: 91 l, rozměry: 200 cm

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]