doblogoo

Společnost Electrolux představuje novou verzi webových stránek

Electrolux

Publikováno: 09. 12. 2016
Autor: Lucie Krejbichová

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Společnost Electrolux, největší světový výrobce domácích spotřebičů, právě spouští novou verzi webových stránek www.electrolux.cz. Hlavní a největší chloubou je zejména její podoba. Nová verze webu společnosti Electrolux Domácí spotřebiče CZ klade velký důraz na vizuálnost a dokonalý design, proto zde najdete spoustu inspirativních fotografií ve větším formátu či produktových i lifestylových videí. A nejen to.

 

Nová verze webu www.electrolux.cz disponuje responzivním designem, který u dřívější verze webových stránek chyběl. Nové stránky se tedy přizpůsobí jakémukoli typu zařízení, ze kterého si ho právě prohlížíte – ať už se jedná o počítač, mobil nebo tablet.

Tato verze také navíc ve srovnání s verzí minulou nabízí kromě sekce s produkty také sekce s užitečnými informacemi, ve kterých se můžete inspirovat. Jsou to Svět chutí, Domácí pohoda či Péče o oblíbené oděvy

Svět chutí vám přináší informace a tipy k nejrůznějším kuchyňským spotřebičům a kuchyňskému náčiní, které vám pomůže objevit nové dimenze chuti.

Domácí pohoda vám zase pomáhá vytvořit domov podle vašich představ. Váš domov – vaše útočiště. Nechejte se díky této sekci inspirovat k vytvoření té nejlepší a nejpříjemnější domácí atmosféry.

V sekci Péče o oblíbené oděvy najdete mnoho inspirace a rad k uchování svých oblíbených kousků oblečení jako nových po dlouhou dobu. Přináší rady k péči o choulostivé (např. vlněné či hedvábné) oděvy a další praktické tipy.

Na novém webu www.electrolux.cz najdete také lokální sekci, kde můžete sledovat různé probíhající i plánované akce. Nic vám tak už neunikne! Můžete se zde také inspirovat recepty připravenými profesionálními kuchaři.

Velkou výhodu přináší Můj Electrolux, platforma, kde můžete zaregistrovat všechny své spotřebiče a mít tak po ruce ty nejdůležitější a nejrelevantnější informace. Váš profil zde sdruží všechny vaše spotřebiče, ukáže, dokdy vám platí jednotlivé záruky a nabídne vám katalogy a manuály z první ruky. Život s vašimi spotřebiči tak bude díky společnosti Electrolux ještě mnohem jednodušší. Zaregistrujte se na www.electrolux.cz.

 

 

 

 
 
 

 

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. Staví na své dlouholeté znalosti potřeb zákazníků a díky spolupráci s profesionály přináší důmyslně navržená, inovativní a udržitelná řešení. Mezi výrobky společnosti Electrolux patří chladničky, trouby, sporáky, varné desky, myčky nádobí, pračky, vysavače, klimatizace a malé domácí spotřebiče. Pod svými značkami AEG, Electrolux, Zanussi, Frigidaire, Anova a Westinghouse prodá více než 60 milionů spotřebičů zákazníkům z více než 150 zemí světa. V roce 2019 dosáhly tržby společnosti Electrolux hodnoty 119 miliard SEK a společnost zaměstnávala 49 000 zaměstnanců.

Více informací na: www.aeg.cz, www.electrolux.cz, www.zanussi.cz, www.electroluxgroup.com či sociálních sítích Facebook Electrolux Česká republika

 

Lucie Krejbichová

E-mail: lucie(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]