doblogoo

Stínění do dětského pokoje. Jak ho zatemnit a zároveň zútulnit?

Climax

Publikováno: 19. 04. 2018
Autor: Lukáš Jungbauer

 

Stáhnout celou zprávu Tisknout zprávu Fotogalerie

 

 

Ať už očekáváte příchod miminka nebo máte doma neposedné školáky, pro všechny děti chcete to nejlepší. Kvalitní stínění dokáže dětský pokoj nejen správně zatemnit, ale umí také rozvíjet dětskou představivost. Protihmyzové sítě zase chrání před otravným hmyzem i nežádoucím pylem. Se stíněním CLIMAX zvládnete proměnit každý pokojíček na příjemné a bezpečné útočiště.

 

Místo pro fantazii i odpočinek

Dětský pokojíček je místem pro hry a klidný spánek. Látkové rolety stimulují děti při hraní, rozvíjejí jejich tvořivost a zatemňují místnost během spánku. „Látkové rolety zažívají svou renesanci. Jsou méně náročné na údržbu než klasické záclony a závěsy, snadno zkrotí nebezpečné sluneční paprsky a současně ochrání soukromí před nechtěnými zraky zvenčí,“ říká David Žabčík, obchodní ředitel společnosti CLIMAX. Nápadité a přitom vkusné motivy navíc dokreslí atmosféru místnosti, ale do dětského pokoje se instalují především pro své užitné vlastnosti. Manipulace s nimi je tichá, takže nebude děti rušit ze světa snění.

Zkrotí slunce a dodá pokoji šmrnc

Pro starší školáky je ideálním řešením plisé. Přizpůsobí se všem typům oken a dveří, ať už v pravidelném či atypickém tvaru. „V dětských pokojících vypadají hezky a svěže a mívají je rády i starší děti. Při výběru pestřejších materiálů je však dobré být opatrnější, aby pokoj ve výsledku nebyl překombinovaný,“ dodává David Žabčík.

CLIMAX tip: Možná si to ani neuvědomujete, ale šňůrky na roletách a žaluziích jsou pro děti dost nebezpečné a hrozí, že by se do nich mohly zamotat a uškrtit. Všechny výrobky CLIMAX jsou upraveny tak, aby žádné takové riziko nehrozilo. CLIMAX nabízí jen rolety a žaluzie bez šňůrek nebo se šňůrkami, na které však děti v žádném případě nedosáhnou.

Venkovní rolety ochrání před světlem i hlukem

Nejen novorozenci, ale i starší děti mají vyšší potřebu spánku než dospělí. Důležité je, aby si děti od malička navykly na pravidelný režim. Od narození je proto zvykáme na rozdíl mezi dnem a nocí. Usínat by měly vždy na stejném místě, neměly by být rušeny hlukem, světlem a nežádoucím teplem. Díky venkovním roletám nemusíte ani v létě chladit pokoj klimatizací, protože účinně odrážejí horko z venku. Navíc chrání proti stále narůstajícímu světelnému smogu, můžete je regulovat na dálku nebo si u nich nastavit automatické časové ovládání.

Sítěmi proti hmyzu a pylu

Před nezvanými hmyzími hosty děti při větrání spolehlivě ochrání sítě proti hmyzu. Jsou estetické, praktické a snadno se instalují na jakýkoli typ oken či dveří. Lezoucí a létající hmyz nebo pyly jsou nejen na obtíž, ale představují také zdravotní riziko. Jediným spolehlivým způsobem, jak větrat podle libosti a současně nemít doma ani jedinou vosu nebo včelu, je pořídit si praktické sítě proti hmyzu s protipylovou výplní, což ocení zejména alergici.

 

 
 
 
Plisé
 
Látková roleta
 
Venkovní rolety
 
Látková roleta
 
Látková roleta
 
Látková roleta
 
Plisé
 
Plisé
 
Denní a noční plisé
 
Síť proti hmyzu
 
Posuvná síť
 
 
PliséLátková roletaVenkovní roletyLátková roletaLátková roletaLátková roletaPliséPliséDenní a noční pliséSíť proti hmyzuPosuvná síť
 
 

Společnost CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Zaměstnává 428 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji. Na trhu působí již od roku 1993 a po celou dobu své existence klade důraz na kvalitu a špičkové zpracování svých výrobků. Výroba, sídlo společnosti a vlastní vývojové centrum se nachází ve Vsetíně. Více než polovina všech výrobků směřuje na export do zemí západní Evropy. CLIMAX vyrábí venkovní žaluzie a rolety, markýzy, svislé fasádní clony, vnitřní látkové stínění, pergoly, sítě proti hmyzu a vnitřní žaluzie.  

www.climax.cz

Lukáš Jungbauer

Tel.: 724 729 773

E-mail: lukas(zavináč)doblogoo.cz

 
Stáhnout vizitku autora
 
Kam dál?
 
Kostky s písmenky jsou vrženy
 

Kostky s písmenky jsou vrženy

Balakryl

Publikováno: 23. 10. 2018

 

Více

Dárky jedním tahem
 

Dárky jedním tahem

Pilot

Publikováno: 26. 09. 2018

 

Více

 

 

© 2019 doblogoo s.r.o. [čti: doblogů]